Media

Міністерство внутрішніх справ України: Уповноважений Верховної Ради України з прав людини навістив із робочим візитом львівських правоохоронців-транспортників (ukr)

В Управлінні МВС України на Львівській залізниці відбулася зустріч із радником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, керівником Західного регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Зіноном Котиком.

Зустріч проходила у контексті спільної колегії Генеральної прокуратури України та МВС України з питань забезпечення прав і свобод людини.

Зі вступним словом щодо роботи підрозділів із забезпечення прав людини у ході оперативно-службової діяльності виступив начальник Управління полковник міліції Володимир Дитюк, який зазначив, що у лінійних відділах у минулому та поточному роках не було жодного випадку застосування сили до затриманих.

На питаннях відповідності приміщень для затриманих та заходах направлених на посилення відповідальності працівників міліції за дотримання прав і свобод людини зупинив свою увагу начальник штабу Управління полковник міліції Петро Мельник.

Зінон Котик розповів, зокрема, правоохоронцям про розгляд апеляційним судом Хмельницької області справи, де однією зі сторін виступає представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо застосування незаконних методів отримання доказів у кримінальній справі.

Зінон Котик також підкреслив, що за останні 4 роки до Уповноваженого з прав людини не надходило скарг на діяльність підрозділів транспортної міліції західного регіону.

Після закінчення наради начальник Управління полковник міліції ВолодимирДитюк та радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини керівник Західного регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Зінон Котик обговорили шляхи подальшої співпраці.

 Міністерство внутрішніх справ України