Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

травня 2010

Ніна Карпачова: "Кожна дитина має право бути щасливою"

Прес-релізи - Права дитини

1 червня 2010 року в приміщенні Київського державного академічного театру ляльок відбулася прес-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за участю Координатора системи ООН Олів’є Адама, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової, заступника міністра у справах сім’ї, молоді та спорту України Світлани Толстоухової, Представника Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіе Мокуо, Регіонального представника Управління Верховного комісара у справах біженців (УВКБ) ООН Сімони Волькен, а також представників Мінсім’їмолодьспорту та Міносвіти України, спеціалізованих агентств ООН (ЮНІСЕФ, УВКБ) та неурядових організацій.

. Читати більше...Зусиллями Омбудсмана Ніни Карпачової зупинено виселення з квартири 80-річної жінки – опікуна трьох осиротілих дітей Світлани Зайцевої

Прес-релізи - Права дитини

До Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової знову звернулася за допомогою учасник Великої Вітчизняної війни Євдокія Оболенських щодо захисту її конституційного права на житло та власність. Кинута всіма напризволяще, вона повідомила Омбудсману про те, що опинилася в ситуації, коли рішенням суду може бути позбавлена квартири та викинута на вулицю. Зважаючи на це, Уповноважений з прав людини негайно втрутилася в справу, направивши своїх представників для з’ясування обставин на місці.

. Читати більше...Ніна Карпачова: "Зволікання з судовим розглядом кримінальних справ призводить до моральних страждань людей, порушує їхні права на свободу, недоторканність та гідне поводження"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова у своєму поданні голові Ради суддів Вінницької області Ігорю Вишару зазначає, що до неї щороку надходить близько 2,5 тисяч звернень щодо порушення судами передбаченого статтею 6 Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод права на розгляд справи упродовж розумного строку.  

. Читати більше...Ніна Карпачова: "Сьогодні потрібно реально реформувати пенітенціарну систему, а не будувати нові в’язниці"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

20 травня 2010 року відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з Головою Державного департаменту України з питань виконання покарань Олександром Лісіцковим. Було розглянуто низку актуальних питань щодо дотримання прав як засуджених, зокрема в’язнів-дітей, жінок та інвалідів, так і персоналу Держдепартаменту.

. Читати більше...Ніна Карпачова: "Застосування наручників до хворого в умовах лікувального закладу – це катування"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова у поданні Генеральному прокурору України Олександру Медведьку наголошує на брутальних порушеннях прав на гідні умови тримання заарештованого Олександра Котельникова, ув’язнених та затриманих, які перебувають в ІТТ Сакського міськвідділу ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим.

. Читати більше...Ніна Карпачова: «Яскрава доля Євгена Березняка – це не лише подвиг розвідника, а й вірність покликанню педагога та безмежна любов до життя»

Прес-релізи - Права інвалідів

Сьогодні, напередодні всенародного свята Великої Перемоги над фашизмом, Омбудсман України Ніна Карпачова та представники трудового колективу очолюваної нею інституції зустрілися з Героєм України Євгеном Березняком – легендарним розвідником, знаменитим майором Вихором, одним із незламної когорти героїчного покоління визволителів Європи від коричневої чуми, заслуженим учителем України, Почесним академіком Академії педагогічних наук України. До численних бойових і трудових нагород Євгена Степановича додалася вручена Ніною Карпачовою Відзнака Уповноваженого з прав людини «За мужність».

. Читати більше...