Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

червня 2010

Ніна Карпачова: «За святковими урочистостями з нагоди чергової річниці Основного Закону України не маємо права забувати про загрозливі виклики насущним правам людини»

Прес-релізи - Права дитини

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова вітає громадян нашої держави з Днем Конституції України

. Читати більше...Ніна Карпачова: «За святковими урочистостями з нагоди чергової річниці Основного Закону України не маємо права забувати про загрозливі виклики насущним правам людини»

Прес-релізи - Права інвалідів

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова вітає громадян нашої держави з Днем Конституції України

. Читати більше...Омбудсман України та Голова парламентського Комітету з прав людини визначили пріоритетні напрями співпраці в обстоюванні конституційних прав і свобод людини

Прес-релізи - Права дитини

23 червня 2010 року відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Головою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олегом Зарубінським.  

Сторони зосередили увагу на актуальних питаннях подальшої взаємодії та участі у проведенні спільних заходів в Україні, зокрема присвячених 60-й річниці Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.  

. Читати більше...Ніна Карпачова: "В дитячо-спортивній організації "Шкід" кожна дитина може займатися справою, до якої тягнеться її душа"

Прес-релізи - Права дитини

З нагоди 5-ї річниці створення дитячо-спортивної громадської організації (ДСГО) "Шкід" у місті Шостка Сумської області до Секретаріату Уповноваженого з прав людини завітали засновник цієї організації Олександр Кривуля та її директор Віктор Семухін.

. Читати більше...