Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

2011

31 грудня о 21.30 та 2 січня о 16.40 Омбудсман України бере участь у програмі "Мелодія двох сердець" на Першому національному телеканалі

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 31 грудня о 21.30 та 2 січня о 16.40 Омбудсман України бере участь у програмі "Мелодія двох сердець" на Першому національному телеканалі
Ніна Карпачова: "Небезпека стати жертвою терористичного нападу загрожує кожній людині у будь-якій країні світу "

Прес-релізи - Міжнародна діяльність Уповноваженого

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова надіслала співчуття Послу Королівства Бельгії в Україні пані Яні Зікмундовій у зв’язку із терористичним актом біля Палацу правосуддя у місті Льєж, унаслідок якого загинуло п’ять та було поранено понад 100 невинних людей, в тому числі дітей.

Читати більше...Ніна Карпачова привітала вітчизняних дипломатів із Днем працівників дипломатичної служби

Прес-релізи - Захист прав співвітчизників за кордоном

З нагоди Дня працівників дипломатичної служби Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, працівників зовнішньополітичного відомства нашої держави, ветеранів української дипломатії, усіх вітчизняних дипломатів із професійним святом. Читати більше...Омбудсман Ніна Карпачова - Послу Канади в Україні Трою Лулашнику: «Наші країни, між якими встановлено особливе партнерство, мають працювати заради прав і свобод людини»

Прес-релізи - Міжнародна діяльність Уповноваженого

altУ офісі Омбудсмана відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової  з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Троєм Лулашником на його прохання. Під час взаємозацікавленого діалогу сторони обговорили  широке коло актуальних питань у сфері  дотримання прав і свобод людини.

Вітаючи високого гостя з початком його дипломатичної місії в Україні,  Уповноважений з прав людини наголосила на давніх дружніх зв’язках між нашими державами, а також  подякувала  канадському уряду за постійну підтримку України, у тому числі й за допомогу в будівництві саркофагу на території  Чорнобильської АЕС. Ніна Карпачова відзначила важливу роль  впливової в Канаді української діаспори, яка налічує один мільйон триста тисяч осіб, а також акцентувала увагу на тому, що  взаємини між нашими країнами плідно розвиваються не лише у політичній площині, а й на загальнолюдському рівні:  нині у канадських  родинах виховується 500 усиновлених українських дітей.

Читати більше...Ніна Карпачова висловила співчуття у зв’язку зі смертю Вацлава Гавела

Прес-релізи - Міжнародна діяльність Уповноваженого

З сердечним болем сприйняла сумнузвістку про смерть видатного нашого сучасника – першого Президента Чехії, відомого письменника та правозахисника Вацлава Гавела. Про це йдеться у телеграмі  співчуття Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової на ім’я Надзвичайного і Повноважного Посла Чехії в Україні Івана Почуха. 

Читати більше...Омбудсман Ніна Карпачова повідомляє, що всі учасники акції протесту біля адміністрації Президента України звільнені

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

За дорученням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової два її представники прибули до Печерського районного управління міліції міста Києва, де з’ясовується правомірність дій правоохоронців під час затримання учасників акції протесту біля адміністрації Президента України, скарги затриманих на застосування до них фізичного насильства у приміщенні райуправління міліції та підстави їх затримання.

Читати більше...Завдяки Омбудсману України Ніні Карпачовій удова Геннадія Конопльова виконала його останню волю

Прес-релізи - Права інвалідів

ШахтарГеннадій Конопльов, який загинув в Донецьку 27 листопада 2011 року під час акції протесту чорнобильців, мріяв зустрітися з Ніною Карпачовою, щоб просити її відновити справедливість в справі про загиблу в березні цього року 38-річну невістку Олену – матір двох неповнолітніх дітей. Не встиг: відкрите і добре серце 70-річного чоловіка, який понад половину свого життя  віддав роботі на шахті, зупинилося. І ось 16 грудня в офісі Омбудсмана України відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з Аллою Георгіївною Конопльовою – вдовою Геннадія Конопльова.

Читати більше...Cтоп – провокаціям!

Прес-релізи - Права інвалідів

Заява

 прес-служби Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо інсинуації, поширеної  кореспонденткою СТБ Наталією Соколенко

alt16 грудня 2011 року на прийом  до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  Ніни Карпачової прибув інвалід на милицях у супроводі дружини. Коли їх зустрічав працівник господарчого відділу інституції Омбудсмана і спустив ліфт, раптом  до них  стрімко  направилась  молода жінка разом із телеоператором. Вона, попри те, що громадська приймальня Омбудсмана знаходиться на першому поверсі, чомусь намагалась потрапити на верхні поверхи. Не пред’явивши жодного документа,  голосно кричала: «Я заслужена журналістка! Я подам на вас до суду!» Відштовхнувши інваліда,  сама  увірвалася до ліфту, закликаючи телеоператора  терміново здійснити зйомку.

 

Читати більше...Омбудсман Ніна Карпачова – послам Євросоюзу: «Системні проблеми сучасної України не повинні стати на заваді її євроінтеграційних прагнень»

Прес-релізи - Міжнародна діяльність Уповноваженого

В офісі Омбудсмана України відбулася двогодинна зустріч  Ніни Карпачової  з Головою  Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тешейрою та послами 24-х країн-членів ЄС на їхнє прохання.

Уповноважений з прав людини  привітала європейських дипломатів з  Міжнародним днем прав людини, який за рішенням ООН щороку відзначається  у всьому світі  10 грудня. Відбувся відвертий  діалог, під час якого Ніна Карпачова  наголосила на таких  системних проблемах, як   бідність переважної частини населення,  неналежне забезпечення права на справедливий суд, хронічне невиконання  рішень українських судів, зловживання правом на арешт, порушення прав людини в місцях позбавлення волі,  нехтування принципом верховенства права тощо.  

Читати більше...Звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з нагоди Дня прав людини

Прес-релізи - Інші

Шановні співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня прав людини, який щороку відзначається у світі 10 грудня.

Через 63 роки, що минули з часу прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини, слід відзначити  незмінну сучасність та актуальність цього основоположного міжнародного документа ХХ століття, який визначив повагу до  гідності, прав і свобод людини  як пріоритет розвитку людства.
Сторінка 1 з 17