Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

березня 2011

Ніна Карпачова: "Без кардинальних кроків щодо подолання насильства в міліції Україна наражається на третє пілотне рішення Євросуду з прав людини"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

29 березня 2011 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова взяла участь у розширеному засіданні колегії Генеральної прокуратури України, на якому було обговорено стан прокурорського нагляду за додержанням законодавства під час обліку, реєстрації, вирішенні заяв і повідомлень про катування та інше жорстоке поводження з людьми працівників міліції, досудового слідства та підтримання державного обвинувачення у кримінальних справах зазначеної категорії.  

. Читати більше...Ніна Карпачова: "Сильний профспілковий рух є запорукою дотримання трудових і соціальних прав людини"

Прес-релізи - Права дитини

23 березня 2011 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова, виступаючи на VI з’їзді Федерації профспілок України, наголосила: нині для профспілкового руху і всього українського суспільства немає актуальнішого завдання, ніж забезпечення насущних прав трудящих та членів їхніх сімей у вкрай непростий період виходу вітчизняної економіки з кризи та здійснення соціально-економічних перетворень.

. Читати більше...Уряд підтримав позицію Ніни Карпачової щодо забезпечення гідного рівня життя тих, хто доглядає за інвалідами

Прес-релізи - Права інвалідів

Кабінет Міністрів України, розглянувши подання Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової щодо забезпечення прав осіб, які постійно доглядають за інвалідами, на соціальний захист та достатній життєвий рівень, підтримав пропозицію Омбудсмана стосовно чіткого визначення джерела фінансування відповідних компенсаційних виплат. Зокрема, у листі-відповіді Прем’єр-міністра України Миколи Азарова зазначається: починаючи з нинішнього року, поточні виплати компенсації здійснюватимуться за кошти міжбюджетних трансфертів, а заборгованість за 2004–2010 роки погашатиметься за рахунок додаткових видатків місцевих бюджетів, які передбачатимуться згідно із статтею 91 Бюджетного кодексу України.

. Читати більше...Ніна Карпачова: "Україна потребує не нових в’язниць, а припинення зловживання правом на арешт"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

15 березня 2011 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова взяла участь в оперативній нараді Генеральної прокуратури України, на якій було обговорено стан дотримання прав ув’язнених, зокрема високопосадовців, які перебувають під вартою у Київському, Криворізькому та Сімферопольському слідчих ізоляторах. На нараді були присутні також керівники прокуратури міста Києва, Державної пенітенціарної служби України, Київського слідчого ізолятора та правозахисники.
Ніна Карпачова: «Ми повинні почути дітей вулиці, фактично позбавлених будь-якого голосу»

Прес-релізи - Права дитини

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова взяла участь у роботі 16-ої сесії Ради ООН з прав людини, яка проходить у Женеві. В рамках сесії відбулося спеціальне засідання з проблем дітей, які живуть і працюють на вулиці.

. Читати більше...Ніна Карпачова: «Ми повинні почути дітей вулиці, фактично позбавлених будь-якого голосу»

Прес-релізи - Права біженців

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова взяла участь у роботі 16-ої сесії Ради ООН з прав людини, яка проходить у Женеві. В рамках сесії відбулося спеціальне засідання з проблем дітей, які живуть і працюють на вулиці.

. Читати більше...Омбудсман Ніна Карпачова: "Радію, що першого в’язня Лук’янівського СІЗО – учасника "податкового майдану" Ігоря Гаркавенка – вдалося вирвати з-за ґрат"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Як повідомлялося, під час особистого прийому ув’язнених у Київському слідчому ізоляторі до Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової звернувся 36-річний Ігор Гаркавенко, учасник "податкового майдану", щодо захисту його права на свободу та особисту недоторканність. Омбудсманом негайно було відкрите провадження у цій справі та вжито заходів, спрямованих на звільнення заарештованого з-під варти.

. Читати більше...Ніна Карпачова: "Переважна більшість в’язнів СІЗО скаржаться на тривалий розгляд судами кримінальних справ"

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

У поданнях Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової Генеральному прокуророві України Віктору Пшонці та голові Ради суддів України Ярославу Романюку про порушення місцевими та апеляційними судами міста Києва і Київської області права людини на свободу та особисту недоторканність і розгляд справи упродовж розумного строку зазначається, зокрема, що під час особистого прийому Уповноваженим з прав людини в Київському СІЗО було прийнято понад 300 ув’язнених, більшість із яких нарікала на невиправдано тривале тримання під вартою та тяганину з розглядом кримінальних справ. При цьому переважали скарги на дії суддів Шевченківського районного суду міста Києва.

. Читати більше...Сторінка 1 з 2