Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

січня 2012

Ніна Карпачова: "Влада має зробити все належне, щоб захистити людей від зимових холодів"

Прес-релізи - Право громадян на охорону здоров'я

Зважаючи на тривожну інформацію, що надходить останніми днями на гарячу лінію Уповноваженого  з прав  людини, про переохолодження та загибель людей у зв’язку з різким посиленням морозів, Омбудсман Ніна Карпачова наголошує на необхідності вжиття органами влади невідкладних додаткових заходів із забезпечення належного рівня теплопостачання у житлові будинки, заклади освіти, охорони здоров’я, інші об’єкти соціальної сфери.   

Читати більше...Ніна Карпачова: «Конституційне право на житло дітей-сиріт, серед яких більшість безхатченків, має бути захищено»

Прес-релізи - Права дитини

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова направила подання Президентові України Віктору Януковичу щодо забезпечення конституційного  права на житло дітей-сиріт та  дітей,  позбавлених батьківського піклування.

Читати більше...Ялинка Омбудсмана зупинила авто вбивці-водія. Ніна Карпачова вимагає належної організації авторуху в столиці

Прес-релізи - Право громадян на охорону здоров'я

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /sata2/home/users/kievline/www/www1.ombudsman.gov.ua/images/stories/04012012/DSC_8713_04012012.JPG

3 січня 2012 року о 22 годині 10 хвилин на перехресті вулиць Липська та Інститутська сталася дорожньо-транспортна пригода, яка вкотре засвідчила брутальне нехтування водієм правилами дорожнього руху. Власник іномарки "Субару-Імпреза" з номерним знаком АА 3773 ММ, рухаючись від Майдану Незалежності на дуже великій швидкості та ігноруючи вимогу працівників ДАІ  негайно зупинитися, не справився із керуванням авто.

Читати більше...Ніна Карпачова: «Нехай 2012-й дасть усім нам сил для перемог, адже життя варте того, аби за нього боротися»

Прес-релізи - Права дитини

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /sata2/home/users/kievline/www/www1.ombudsman.gov.ua/images/stories/03012012/untitled.jpg

Цими днями у Світлиці Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини напередодні Різдва Христового вже в десятий раз  відбулося традиційне свято «В гостях у Омбудсмана». Учасниками яскравого феєричного дійства стали діти – сироти, інваліди, неповнолітні  з обмеженими фізичними можливостями,  порушенням психічного розвитку, а також ті, чиї права  захищала Ніна Карпачова.

Читати більше...Сторінка 1 з 2