Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

лютого 2012

Ніна Карпачова: "Програма лікування і оздоровлення на Кубі чорнобильських дітей має бути поновлена"

Прес-релізи - Міжнародна діяльність Уповноваженого

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова звернулась до Президента України Віктора Януковича з Поданням про підтримку україно-кубинської програми "Діти Чорнобиля", зміст якої було обговорено під час особистої зустрічі Омбудсмана з Главою держави 28 лютого 2012 року. Читати більше...
Ніна Карпачова: «Андрій Бенкендорф до кінця своїх днів був вірним Правді – і в житті, і в кіно»

Прес-релізи - Інші

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна  Карпачова з відчуттям глибокої скорботи сприйняла звістку про передчасну кончину українського кінорежисера Андрія Бенкендорфа.

Читати більше...Ніна Карпачова – Євгену Березняку: «Ви наче Прометей подарували нам святий вогонь Перемоги, а нині вчите переможно долати будь-які життєві перешкоди»

Прес-релізи - Інші

 

Сьогодні, 25 лютого 2012 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Героя України, всесвітньо відомого  розвідника майора Вихоря Євгена  Березняка  із 98-м Днем народження.

Читати більше...Ніна Карпачова: «Винні у гибелі 23-х людей внаслідок вибуху газу у Дніпропетровську мають бути покарані»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

alt      У тих, хто  у  2007 році постраждав  унаслідок  вибуху побутового  газу в житловому будинку на вулиці Мандриківській  міста Дніпропетровська, з’явилася надія на справедливість: Заводський районний суд міста Запоріжжя розпочав  розгляд  резонансної справи про порушення права громадян   на безпеку життя.  За дорученням Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової, яка  понад чотири роки здійснює  відповідне провадження,  у зазначеному судовому процесі бере участь  її представник.

 

Читати більше...Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Прес-релізи - Інші

Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні розміщено в розділі Документи.  

Читати більше...Пікетувальники подякували Омбудсману Ніні Карпачовій за конструктивну зустріч

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

alt1 лютого 2012 року о 12 годині  активісти   Асоціації захисту прав громадян України провели пікетування біля будівлі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на захист прав ув’язнених за так званою "справою пономарів" – вибуху у Свято-Покровському храмі міста Запоріжжя,  який стався 28 липня 2010 року. У цьому злочині звинувачують трьох мешканців Запоріжжя – А. Харитонова, С. Дьоміна та  Є. Федорченка.  

Читати більше...Сторінка 1 з 2