Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

квітня 2012

Перший заступник Голови ВР України Адам Мартинюк представив Секретаріату нового Уповноваженого з прав людини Валерію Лутковську

Прес-релізи - Інші

 

altСьогодні Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Іванович Мартинюк представив колективу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України нового Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковську Валерію Володимирівну.  

 

 

. Читати більше...Омбудсман Ніна Карпачова відвідала Качанівську виправну колонію №54 та зустрілася з Юлією Тимошенко

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова після своєї заяви від 25 квітня 2012 року з приводу жорстокого поводження з Юлією Тимошенко того  ж дня  відвідала Качанівську виправну колонію №54.

. Читати більше...Європейські посли запрошують українського Омбудсмана Ніну Карпачову на зустріч

Прес-релізи - Міжнародна діяльність Уповноваженого

Сьогодні, 26 квітня 2012 року, до Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової надійшов лист від Глави делегації ЄС в Україні Посла Хосе Мануель Пінту Тейшейри з пропозицією взяти участь у зустрічі з Главами посольств країн-членів Європейського Союзу в Україні.

. Читати більше...Захищаючи конституційні права Юлії Тимошенко, Ніна Карпачова виконує обов'язки Омбудсмана України у чіткій відповідності із Законом і власною совістю

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Заява прес-служби Уповноваженого Верховної Ради України

з прав людини

Принципова позиція Омбудсмана України Ніни Карпачової, яка вимагає порушити кримінальну справу за фактом грубого поводження з Юлією Тимошенко під час її конвоювання з Качанівської колонії до лікарні 20 квітня 2012 року, знайшла широку підтримку в суспільстві. Адже здебільшого наші співвітчизники справедливо вважають дотримання конституційних прав людини священною нормою і обов'язком влади.

. Читати більше...Десятий день Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова чекає на невідкладний прийом Президентом України Віктором Януковичем

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Відповідно до статті 13 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», за якою  Уповноважений має право невідкладного прийому Президентом України, 17 квітня 2012 року Ніна Карпачова звернулася письмово  до Віктора Януковича щодо проведення такого   прийому. Глава держави під час телефонної розмови з Омбудсманом пообіцяв, що зустріч відбудеться найближчим часом. Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, з яким Ніна Карпачова  20 квітня 2012 року  зустрілася особисто, а також керівник  Головного управління державного протоколу і церемоніалу Адміністрації Президента України Юрій Ладний  запевнили про організацію передбаченого законом прийому.

. Читати більше...Заява Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова заявляє: за моїм дорученням вчора, 24 квітня 2012 року, представник Уповноваженого Сергій Кудрук здійснив візит без попередження до Качанівської колонії, де зустрівся з Юлією Тимошенко. Було перевірено обставини її заяви про побиття співробітниками конвою під час доправлення  з колонії до лікарні 20 квітня 2012 року.  

 

. Читати більше...Терміновий брифінг Омбудсмана України Ніни Карпачової

Прес-релізи - Інші

Сьогодні, 25 квітня 2012 року, о 10.45 в офісі Омбудсмана України за адресою місто Київ, вулиця Інститутська, 21/8 відбудеться терміновий брифінг Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової.

Контактний телефон: моб. 050- 441-27-01.

 .Ніна Карпачова направила Раді ООН з прав людини інформацію для другого циклу Універсального періодичного огляду

Прес-релізи - Права осіб, позбавлених волі

Омбудсман Ніна Карпачова направила в Раду ООН з прав людини на її  прохання інформацію для другого циклу Універсального періодичного огляду України, який розглянуть у жовтні цього року. Як відомо, у 2009 році  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини  Ніна Карпачова  отримала найвищий акредитаційний статус ООН – статус «А». Це означає, що діяльність інституту українського Омбудсмана повністю відповідає Паризьким принципам. А тому до неї буде прикута особлива увага восени цього  року під час розгляду Універсального періодичного огляду.  

. Читати більше...Ніна Карпачова: «Податковий кодекс України не повинен звужувати конституційні права віруючих»

Прес-релізи - Економічні, соціальні та культурні права громадян

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова звернулась до Президента України Віктора Януковича стосовно поновлення конституційних прав на свободу світогляду, віросповідання та невтручання в особисте життя православних і віруючих інших конфесій, їхніх громадських об’єднань. 

5 квітня 2012 року до громадської приймальні Уповноваженого з прав людини звернулися понад 200 осіб, які висловлювали обурення у зв’язку зі скасуванням альтернативної форми обліку платників податків – без присвоєння ідентифікаційного номера та внесення даних до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, що була гарантована статтями 1, 5, 7, 9, 11 Закону України "Про державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів", інформує Главу держави Омбудсман. Скасування новим Податковим кодексом  України зазначених законодавчих норм  цілком правомірно розцінюється віруючими як порушення вимог частини 3 статті 22  Конституції України про те, що  при прийнятті нових законів або внесенні змін до законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод людини.

. Читати більше...Ніна Карпачова: «Забезпечити права онкохворих жінок – обов’язок влади»

Прес-релізи - Права інвалідів

Уповноважений  з прав людини Ніна Карпачова направила подання Президенту України Віктору Януковичу про  забезпечення права жінок, хворих на рак молочної залози, на якісну й доступну медичну допомогу.

У своєму акті реагування Омбудсман зазначає, що у структурі онкологічної захворюваності жінок найбільшу частку становить рак молочної залози. Кожні 30 хвилин в нашій країні фіксується новий випадок цієї хвороби. При цьому 30–40 відсотків хворих звертаються за допомогою лише на останній стадії недуги. У разі ж своєчасного її виявлення можна виліковувати понад 98 відсотків жінок.

. Читати більше...Сторінка 1 з 3