Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

травня 2012

Представником Уповноваженого з прав людини у Львівській області призначено Зінона Котика

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках нещодавно затвердженої структури Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розпочалося створення представництв Омбудсмена  в областях України. Зокрема, представником Уповноваженого  у Львівській області Валерія Лутковська призначила висококомпетентного правника, заслуженого  юриста України 65-річного  Зінона Дмитровича Котика, який нині обіймає посаду  радника Уповноваженого.

Читати більше...У День захисту дітей Валерія Лутковська зіграє у настільний теніс з вихованцями спецінтернату

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Завтра, 1 червня  2012 року,  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська спільно з Всеукраїнською громадською організацією інвалідів "Спеціальна Олімпіада України" проведуть зустріч із вихованцями та педагогами Cпеціальної школи-інтернату №15 міста Києва для дітей з фізичними та психофізичними особливостями, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

Програмою передбачено неформальне спілкування  з учнями, проведення імпровізованого турніру з настільного тенісу між юними спортсменами, Омбудсменом  та Секретаріатом Уповноваженого з прав людини.

Читати більше...Омбудсмен Валерія Лутковська зустрінеться з вихованцями спеціальної школи-інтернату №15 міста Києва

Прес-релізи - Інші

Завтра, 1 червня  2012 року,  о 10.30  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська спільно з Всеукраїнською громадською організацією інвалідів "Спеціальна Олімпіада України" на базі  спеціальної школи-інтернату №15 міста Києва проведуть зустріч з вихованцями та педагогами, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

Читати більше...Представники Омбудсмена взяли участь у "круглому столі" щодо участі релігійних організацій у формуванні законодавчих ініціатив у сфері пенітенціарної політики

Прес-релізи - Інші

У парламентському  Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбувся «круглий стіл», присвячений участі релігійних організацій у формуванні законодавчих ініціатив у сфері пенітенціарної політики.  У ньому  взяли участь народні депутати України, представники Омбудсмена,  Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Державної пенітенціарної служби, Верховного суду, Асоціації українських правників, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, неурядових організацій, священнослужителі, які опікуються місцями позбавлення волі. Цей захід фактично став  демонстрацією політичної волі парламенту України підтримати представників церкви у їхньому прагненні  активно долучатися до  розробки законодавчих ініціатив у сфері пенітенціарної політики.

Читати більше...Валерія Лутковська відвідала Полтавський обласний притулок для дітей

Прес-релізи - Права дитини

Уповноважений Верховної ради України з прав людини Валерія Лутковська відвідала Полтавський обласний притулок для дітей «Любисток» Служби у справах дітей облдержадміністрації.  

За 10 років існування притулку соціальну допомогу в ньому отримали 1190 дітей. Валерія Лутковська ознайомилась з умовами перебування дітей у цьому закладі та поспілкувалась з ними. Омбудсмен відмітила деякі позитивні зміни в діяльності дитячої установи, головним чином тенденцію до збільшення кількості дітей, які з притулку потрапляють у родини, а не до інтернатів.  

Читати більше...Представники Секретаріату Омбудсмена відвідали Полтавську обласну клінічну психіатричну лікарню

Прес-релізи - Інші

Представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали дитяче відділення Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева, в якому наразі на лікуванні знаходяться 16 дітей.  

Читати більше...У День безоплатної юридичної допомоги в офісі Омбудсмена консультували юристи

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках Всеукраїнського дня безоплатної юридичної допомоги 25 травня в офісі Омбудсмена відбувалися безкоштовні юридичні консультації адвокатів, які співпрацюють з Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Таким чином, СекретаріатУповноваженого з прав людини приєднався до Всеукраїнського дня безоплатної юридичної допомоги, який проходив у цей день в усіх містах країни.

Читати більше...Затверджено нову структуру Секретаріату Уповноваженого з прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська затвердила нову структуру Секретаріату, покликану забезпечити ефективну реалізацію чотирьох основних напрямків діяльності офісу Омбудсмена:

 

 

-          створення національного превентивного механізму,

-          захист соціально-економічних та гуманітарних прав,

-          впровадження анти-дискримінаційної політики, гендерної рівності і захист прав дитини,

-          забезпечення свободи слова, права на інформацію та захист персональних даних.

Читати більше...Сторінка 1 з 5