Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

червня 2012

Валерія Лутковська: «Конституція України має бути дієвим правовим інструментом у захисті людини, її прав і свобод»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Прийміть сердечні вітання з Днем Конституції, яка стала визначальною віхою на шляху розбудови незалежної України. Основний Закон країни, ухвалений Верховною Радою 28 червня 1996 року, є не лише головним правовим інструментом, що надає гарантії захисту особи від посягань на її законні права і свободи, а й запорукою стабільності та злагоди в суспільстві. Прийміть сердечні вітання з Днем Конституції, яка стала визначальною віхою на шляху розбудови незалежної України.

Читати більше...Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська зустрілась із представниками міжнародної організації "Міжнародна амністія"

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із дослідником регіональних програм з питань Європи та Центральної Азії "Міжнародної амністії" Хедером МакГілом, данським юридичним консультантом  Клаусом Жулем, представником "Міжнародної амністії" в Україні Максом Такером.

Читати більше...Валерія Лутковська: «В Законі України «Про зайнятість населення» слід максимально враховувати права людини праці»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська надала пропозиції комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці до проекту Закону України «Про зайнятість населення», який парламент має розглянути у другому читанні. Пропозиції Омбудсмена, насамперед, спрямовані на захист прав молоді та інших соціально вразливих категорій населення під час проходження стажування, а також працевлаштування.

Читати більше...Представники ООН, ОБСЄ, ЄС та РЄ пообіцяли свою допомогу Уповноваженому з прав людини Валерії Лутковській у створенні національного превентивного механізму

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 червня 2012 р. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч з координатором програм ООН в Україні Олів'є Адамом, радником з прав людини представництва ООН в Україні Марком Божаніком, національним радником з правових програм представництва ОБСЄ в Україні Олександром Водянниковим, представником Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва РЄ Владіміром Рістовскі, координатором програм представництва РЄ в Україні Боженою Маланчук, політичним радником представництва ЄС в Україні Хуаном Віллапланою, керівником сектору проектів представництва ЄС в Україні Андрієм Співаком.

Читати більше...Омбудсмен Валерія Лутковська займеться зверненням Ігоря Мосійчука

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

alt26 червня на особистий прийом громадян до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської прийшла Анна Мосійчук. Під час зустрічі вона передала Уповноваженому з прав людини звернення свого чоловіка, Ігоря Мосійчука, який зараз знаходиться в Лук’янівському СІЗО. У зверненні той просить Омбудсмена про особисту зустріч, а також про сприяння у проведенні належного медичного лікування і забезпеченні гарантованого Конституцією права на захист.

Читати більше...Снєжана Самантіч-Марковіч: «Європейська комісія проти расизму та нетерпимості високо цінує кроки України, спрямовані на запобігання всім формам дискримінації»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

 22 червня в Страсбурзі   відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з  Генеральним директором  Ради Європи з питань демократії Снєжаною Самантіч-Марковіч.

Читати більше...Зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

altПід час робочого візиту в Страсбург Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська ознайомила Генерального секретаря Ради Європи Торбйорна Ягланда з пріоритетами у своїй діяльності, а також з результатами своїх попередніх зустрічей з керівництвом Ради Європи.

Читати більше...Омбудсмен Валерія Лутковська зустрілася з Генеральним директором з прав людини та правових питань Ради Європи Філіпом Буайя

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

altУ рамках робочого візиту до Страсбурга 20-22 червня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із Генеральним директором з прав людини та правових питань Ради Європи Філіпом Буайя.

Читати більше...Комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муїжнекс висловив свою підтримку Уповноваженому з прав людини Валерії Лутковській

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

altУ рамках робочого візиту до Страсбурга, який відбувся 20-22 червня 2012 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська зустрілася з комісаром Ради Європи з прав людини Нілсом Муїжнексом. 

Читати більше...Наталія Іванова: «Зобов’язання держави щодо забезпечення житлом звільнених військовослужбовців мають бути виконані якнайшвидше»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представник Уповноваженого з прав людини – керівник Департаменту з питань соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого з прав людини Наталія Іванова взяла участь у круглому столі щодо розгляду проблеми забезпечення житлом осіб, звільнених з військової служби, та ветеранів військової служби, які перебувають на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування.

Читати більше...Сторінка 1 з 4