Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

липня 2012

Валерія Лутковська відкрила провадження щодо побиття Олега Веремеєнка

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На перевірку інформації щодо побиття адвоката Олега Веремеєнка працівниками Дніпровського РУГУ МВС України в місті Києві, що з’явилась увечері 30 липня у ЗМІ, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською було відкрито провадження.

Читати більше...2 серпня відбудеться прес-конференція, присвячена 100 дням перебування на посаді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

2 серпня 2012 року о 12:00 в офісі Омбудсмена України (за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться прес-конференція, присвячена ста дням перебування на посаді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

Читати більше...Розпочала роботу безкоштовна телефонна лінія для звернень громадян 0800-50-17-20

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Нарешті мешканці всіх регіонів України мають можливість отримати консультацію фахівців громадської приймальні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за безкоштовним номером телефону: 0800-50-17-20.

Читати більше...Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із Директором Департаменту міжнародних трудових норм Міжнародного бюро праці

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

alt26 липня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із Директором Департаменту міжнародних трудових норм Міжнародного бюро праці Клеопатрою Думбія-Генрі.

 

Читати більше...Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

alt25 липня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом.

Читати більше...Міліція затримала громадянина, який видавав себе за Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

15 липня 2012 року працівниками Саксаганського районного відділу Криворізького МУ ГУ МВС України у Дніпропетровській області за хуліганські дії з використанням зброї було затримано безробітного мешканця Кіровограда 1976 року народження.

Читати більше...Омбудсмен України здійснила візит без попередження до Оболонського районного управління ГУ МВС України у м. Києві

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

alt19 липня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська разом із Представником Уповноваженого Юрієм Бєлоусовим та працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму здійснили візит без попередження до Оболонського районного управління ГУ МВС України у м. Києві.

Читати більше...Аксана Філіпішина наголосила: «Захист прав дитини є одним із пріоритетних напрямів діяльності Уповноваженого»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

altВ офісі Омбудсмена відбувся круглий стіл на тему: «Сурогатне материнство: проблеми та шляхи правового врегулювання», який зібрав фахівців із Секретаріату Уповноваженого з прав людини, Міністерства юстиції, Міністерства охорони здоров’я та Української асоціації репродуктивної медицини.

Читати більше...Відбулася робоча зустріч по створенню Експертної ради з питань реалізації національного превентивного механізму

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


altУ рамках подальшої реалізації національного превентивного механізму Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Юрій Бєлоусов провів робочу зустріч із представниками громадських організацій які працюють у галузі моніторингу місць несвободи.

Читати більше...Прес-конференція за результатами оцінки потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У четвер, 19 липня 2012 року, о 14:30 в офісі Омбудсмена України (за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться прес-конференція, на якій будуть озвучені результати оцінки потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та шляхи його ефективної реалізації.

Читати більше...Сторінка 1 з 3