Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

серпня 2012

Валерія Лутковська виступила на передсесійній зустрічі УПО в Женеві

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У п'ятницю 31 серпня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська виступила в Женеві на передсесійній зустрічі з дипломатами постійних місій держав-членів ООН, які беруть безпосередню участь в Універсальному періодичному огляді (УПО), запланованому на осінь 2012 року.

 

Читати більше...Відбувся робочий візит Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської до Одеської області

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У ході планового моніторингового візиту до Одеської області Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та представників Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму були відвідані установи Міністерства внутрішніх справ, Державної пенітенціарної служби та Державної прикордонної служби. Про це повідомила Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська під час прес-конференції, що відбулась 29 серпня 2012 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації.

Читати більше...Валерія Лутковська перевірила повідомлення про порушення виборчого законодавства

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

В рамках планового моніторингового візиту до Одеської області Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська вибірково перевірила повідомлення про порушення вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України», що надійшли до Представника Уповноваженого з питань захисту виборчих прав громадян від громадської організації Альянс «Майдан». Про це Омбудсмен повідомила під час прес-конференції, що відбулась 29 серпня у приміщенні  Одеської обласної державної адміністрації.

Читати більше...Прес-конференція Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської за результатами моніторингового візиту до Одеської області

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 серпня 2012 року о 12:00 у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації (за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 4.) відбудеться прес-конференція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та Представника Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму Юрія Бєлоусова.

Читати більше...Робочий візит Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської до Одеської області

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

З 27 по 29 серпня проходить плановий моніторинговий візит до Одеської області Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та представників Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму.

Читати більше...В офісі Уповноваженого з прав людини відбулася робоча нарада на тему законодавчого регулювання сурогатного материнства

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

В офісі Омбудсмена відбулася робоча нарада Представника Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної з народними депутатами України та представниками Міністерства внутрішніх справ України на тему законодавчого регулювання сурогатного материнства.

Читати більше...Працівники Секретаріату Уповноваженого з прав людини підтримали Всеукраїнський флешмоб «Вишиванкова ініціатива»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Напередодні 21-ї річниці  Незалежності України працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  вирішили підтримати  Всеукраїнський флешмоб  «Вишиванкова ініціатива» і сьогодні, 23 серпня, прийшли на роботу у вишиванках.

 Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська зустрілась із Координатором проектів ОБСЄ в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

22 серпня 2012 року відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом Мадіною Джарбусіновою. У ході зустрічі обговорювалися питання співпраці Офісу Омбудсмена з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Читати більше...Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська відвідала Менську виправну колонію № 91

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках моніторингового візиту Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська разом із Представником Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму Юрієм Бєлоусовим відвідала Менську виправну колонію № 91.

Читати більше...Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська взяла під контроль справу громадянина Нігерії, який вже 9 місяців перебуває у Луганському СІЗО

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла під контроль справу громадянина Нігерії Олаолу.

Читати більше...Сторінка 1 з 3