Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

вересня 2012

В офісі Уповноваженого з прав людини відбудеться круглий стіл на тему: «Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»: проблеми та шляхи вдосконалення»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

1 жовтня о 14:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл на тему: «Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в України»: проблеми та шляхи вдосконалення».

 

Читати більше...Перш ніж скасовувати таємницю усиновлення, слід сформувати позитивне ставлення суспільства до усиновлених дітей та усиновлювачів

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у робочій нараді «Таємниця усиновлення: доцільність скасування та межі законодавчого врегулювання».

Читати більше...Аксана Філіпішина взяла участь у круглому столі «Запобігання дитячій злочинності та злочинам проти дітей»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина взяла участь у круглому столі на тему: «Запобігання дитячій злочинності та злочинам проти дітей», який проводився Громадською організацією «Центр розвитку суспільства».

Читати більше...Консультативна рада підтримала ініціативу створення стратегічного плану розвитку України у сфері захисту прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Під час другого засідання Консультативної ради при Уповноваженому з прав людини учасники заходу підтримали ініціативу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії  Лутковської щодо створення стратегічного плану розвитку України у сфері захисту прав людини.

Читати більше...Пріоритет Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської – розробка Стратегічного плану розвитку України у сфері захисту прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Під час зустрічі з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінські Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що одним із пріоритетів її діяльності є розробка Стратегічного плану розвитку України у сфері захисту прав людини за участю експертів неурядових організацій та представництв міжнародних організацій в Україні, та запропонувала  Голові Представництва ЄС Яну Томбінські  долучити до цієї роботи також Представництво ЄС в Україні.

Читати більше...Підписано оновлену Угоду про співробітництво Уповноваженого з прав людини з Міжнародною організацією з міграції (МОМ)

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

20 вересня в Секретаріаті Уповноваженого відбулось підписання оновленої Угоди про співробітництво між Уповноваженим з прав людини та Міжнародною організацією з міграції. Угоду підписали Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Голова Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфред Профазі. Після урочистої церемонії підписання нової Угоди про співпрацю відбувся брифінг для журналістів  

 

Читати більше...Аксана Філіпішина: «Багато питань, пов’язаних із виплатами допомоги при народженні дитини, потребують доопрацювання»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

18 вересня 2012 року Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму під час розгляду законопроектів «Про внесення доповнення до Закону України «Про охорону дитинства» (щодо надання пільг на придбання автомобіля для багатодітних сімей), реєстраційний № 10504, «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (щодо умов виплат при народженні дитини), реєстраційний № 10640 та «Про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (щодо уточнення окремих норм), реєстраційний № 11087.

Читати більше...20 вересня в Секретаріаті Уповноваженого з прав людини відбудеться підписання Угоди про співробітництво з МОМ та брифінг для журналістів

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

20 вересня о 15:00 в офісі Омбудсмена України (за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться підписання нової Угоди про співробітництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з Міжнародною організацією з міграції.

Читати більше...Відкрите звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської до керівництва Верховної Ради

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

18 вересня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини  Валерія Лутковська надіслала відкритого листа до керівництва Верховної Ради України щодо ухвалення в першому читанні проекту Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини, реєстраційний № 11013.

 

Читати більше...Прийнятий у першому читанні законопроект №11073 передбачає покласти на Уповноваженого з прав людини функції національного превентивного механізму

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 18 вересня 2012 року, Парламент прийняв у першому читанні законопроект №11073 про внесення змін до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини». Проектом передбачається покласти на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини функції реалізації національного превентивного механізму відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання. За цей законопроект проголосували 244 народних депутати.

Читати більше...Сторінка 1 з 3