Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

жовтня 2012

Валерія Лутковська: «Омбудсмен має стати своєрідним рупором громадськості»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 жовтня 2012 року відбулася зустріч білоруських юристів і адвокатів з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською. Зустріч була проведена в рамках ініціативи «Bring International Standards home» та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», до якої залучені юристи, адвокати та правозахисники із Білорусії.

Читати більше...Уповноважений з прав людини стурбована численними повідомленнями про порушення виборчих прав громадян

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 28 жовтня, до офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні повідомлення від спостерігачів щодо порушення виборчих прав громадян на виборах 2012 року. В робочому порядку йде оперативне реагування та перевірка ситуації на дільницях, із яких надходять повідомлення.

Читати більше...До уваги спостерігачів: текст Постанови Центральної виборчої комісії № 1850

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У зв’язку з численними повідомленнями спостерігачів про те, що у приміщеннях дільничих комісій не виконуються вимоги Постанови Центральної виборчої комісії № 1850 від 24.10.2012, зокрема відсутність на інформаційних табличках допису «У КАБІНЦІ ДЛЯ ТАЄМНОГО ГОЛОСУВАННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НЕ ВЕДЕТЬСЯ», та неможливістю через технічні причини ознайомитися з текстом зазначеної постанови на офіційному веб-сайті ЦВК, Представник Уповноваженого з питань дотримання виборчих прав громадян Михайло Чаплига звернувся до Центральної виборчої комісії  з проханням надати копію постанови № 1850.

Читати більше...У день виборів Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини працюватиме повний робочий день

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

З метою здійснення парламентського контролю за дотриманням конституційних прав громадян у день голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та співробітники Секретаріату Уповноваженого працюватимуть повний робочий день.

 

Читати більше...В офісі Уповноваженого відбувся тренінг «Моніторинг дотримання прав людини в місцях несвободи»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

25 жовтня 2012 року в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся семінар-тренінг «Моніторинг дотримання прав людини в місцях несвободи», який проводився в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Організатори семінару: Українська Гельсінська Спілка з Прав Людини; Норвезький Гельсінський Комітет; Гельсінський Фонд з Прав Людини (Варшава, Польща), громадська організація М’АРТ, правозахисний центр «Поступ».

 

Читати більше...Про проблеми реалізації конституційного права працівників окремих галузей на страйк говорили в офісі Омбудсмена

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 25 жовтня, в офісі Омбудсмена відбулося четверте засідання створеної Уповноваженим з прав людини Валерією Лутковською  Робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо приведення статті 18 Закону України «Про транспорт» у відповідність до положень законів «Про колективні трудові договори і угоди» та «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Читати більше...ЦВК погодилася з необхідністю інформувати виборців про те, що в кабіні для голосування відеоспостереження вестися не буде

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

24 жовтня 2012 року на засіданні ЦВК були внесені відповідні зміни в порядок здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях. А саме – було вирішено оголосити, що на виборчих дільницях ведеться відеоспостереження, і доповнити це повідомлення текстом, написаним великим шрифтом: «У кабіні для таємного голосування відеоспостереження не ведеться». Про це йдеться у постанові ЦВК №1850 від 24.10.2012.

Читати більше...Омбудсмен Валерія Лутковська відкрила провадження за скаргами журналістів про напад у Броварах

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії  Лутковської звернулися оглядач телеканалу «Інтер» Роман Бочкала, журналіст газети «Маєш право знати» Аліна Дяченко та  журналіст видання «Громадський захист Київщини» Андрій Качор з приводу порушення їхніх громадських та  професійних прав. Мова йде про інциденти, що сталися 20 та 22 жовтня у місті Бровари, що на Київщині.

 

Читати більше...Валерія Лутковська: «Результатом спостереження за виборчим процесом повинна стати розробка якісних, конкретних та реалістичних рекомендацій щодо покращення виборчого законодавства»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

24 жовтня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у зустрічі Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка зі спостерігачами від іноземних держав і міжнародних організацій, які здійснюють моніторинг виборів в Україні.

 

Читати більше...У Секретаріаті відбувся круглий стіл на тему «Ознайомлений – значить озброєний: мої права при контактах з міліцією»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

22 жовтня в приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся круглий стіл на тему «Ознайомлений – значить озброєний: мої права при контактах з міліцією».

Читати більше...Сторінка 1 з 5