Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

листопада 2012

Затверджено зміни до Положення про Представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Омбудсмен Валерія Лутковська відповідно до статті 11 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» затвердила  зміни до Положення про Представників Уповноваженого з прав людини.

Читати більше...Всеукраїнська благодійна організація інвалідів та пенсіонерів "Обличчям до істини" проведе круглий стіл "Сприяння правовій інформованості населення про запобігання порушенням прав і свобод людини з інвалідністю"

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

3 грудня о 9:30 у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл "Сприяння правовій інформованості населення про запобігання порушенням прав і свобод людини з інвалідністю", організований  Всеукраїнською благодійною організацією інвалідів та пенсіонерів "Обличчям до істини".

Читати більше...Валерія Лутковська: «Сподіваюся, що найближчим часом Україна ратифікує Конвенцію Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 листопада в рамках акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл «Розбудова системи протидії домашньому насильству», організований Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Програмою розвитку ООН в Україні. У круглому столі взяли участь Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Директор Представництва ПРООН в Україні Рікарда Рігер, представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники  Програми розвитку ООН в Україні, народні депутати України, посадові особи центральних і місцевих органів виконавчої влади, представники громадських організацій.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Відповіддю на правий екстремізм в Україні може стати ефективна державна політика з попередження цього ганебного явища»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні за підтримки Фонду Фрідріха Еберта у готелі «Київ» відбулась міжнародна конференція на тему «Чи є правий екстремізм альтернативою? Відповідь на правий екстремізм в Україні», в якій взяли участь Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, президент Українського єврейського комітету, народний депутат України Олександр Фельдман, голова правління Східно-Європейського Інституту Розвитку Мрідула Гош та інші.

Читати більше...Відбувся круглий стіл «Забезпечення прав підопічних психоневрологічних інтернатів: проблеми і шляхи їх розв’язання»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Департаментом з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Харківським інститутом соціальних досліджень було проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення прав підопічних психоневрологічних інтернатів: проблеми і шляхи їх розв’язання».

Читати більше...Наталія Іванова: «Соціальна адаптація військовослужбовців повинна бути комплексною та під особливою увагою держави»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Наталія Іванова і керівник сектору з питань цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами Олександр Сасько взяли участь у круглому столі на тему «Державна програма як відображення актуальних проблем соціальної адаптації та шляхів їх розв’язання під час реформування Збройних Сил та інших військових формувань». Присутні обговорювали зміст Концепції Державної цільової соціальної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які підлягають звільненню, та осіб, звільнених з військової служби, на період до 2017 року.

Читати більше...Посольство Великої Британії в Україні оголосило тендер з розробки нового веб-сайту Уповноваженого з прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Посольство Великої Британії в Україні  оголосило тендер з  розробки нового веб-сайту Уповноваженого з прав людини. Мета  спільного проекту Посольства Великої Британії в Україні та Офісу Уповноваженого – підвищити рівень онлайн присутності та комунікації з громадськістю Уповноваженого з  прав людини відповідно до кращих практик ЄС.

Читати більше...Відбудеться круглий стіл «Розбудова системи протидії домашньому насильству»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 листопада 2012 року о 10:30  за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55, у конференц-залі НАН України в рамках акції «16 днів проти насильства» відбудеться круглий стіл «Розбудова системи протидії домашньому насильству», організований Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

Читати більше...Під час зустрічей у Вашингтоні Валерія Лутковська говорила про запобігання катуванням та протидію торгівлі людьми

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках візиту до США Омбудсмен Валерія Лутковська зустрілась із заступником помічника Держсекретаря з питань демократії, прав людини і праці Томасом Меліа, який є співголовою робочої групи з питань верховенства права в Комісії стратегічного партнерства між Україною та США, заступником помічника держсекретаря з питань Європи та Євразії Деніелом Расселом, представниками Гельсінської комісії Сенату США та федеральним суддею Богданом Футеєм.

Читати більше...Валерія Лутковська зустрілась із Президентом Міжнародної організації Freedom House Девідом Креймером

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках робочого візиту до США відбулась зустріч Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської з Президентом Міжнародної організації Freedom House Девідом Креймером. Метою зустрічі було обговорення питань співпраці у сфері забезпечення дотримання прав та свобод людини в Україні.

Читати більше...Сторінка 1 з 5