Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

січня 2013

Аксана Філіпішина: «При вирішенні долі дитини має враховуватись саме її думка, а не лише суб’єктивна оцінка окремо взятого чиновника, як це дуже часто відбувається»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина взяла участь у роботі конференції на тему: «Якість та доступність послуг для дітей і сімей: міжнародні стандарти та досвід України», яка відбулася за участю МБО «Благодійний Фонд «СОС Дитячі Містечка», МБО «Партнерство «Кожній дитині» та Міністерства соціальної політики України.

Читати більше...Відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської з представниками дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, міжнародних організацій та фондів

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 січня 2013 року відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з представниками дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, міжнародних організацій та фондів. Під час зустрічі Валерія Лутковська презентувала присутнім Стратегічний план діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2013-2017 роки.

Читати більше...Завдяки втручанню Представника Уповноваженого Наталії Іванової поновлено право хворого на отримання життєво необхідних ліків за новим місцем проживання

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської звернулася мати 17-річного хлопця, інваліда II групи з дитинства, яка просила допомогти у поновленні права її сина на отримання лікування.

Читати більше...Співробітник Секретаріату Уповноваженого з прав людини відвідав чергове судове засідання Ленінського районного суду м. Луганська під час розгляду кримінальної справи громадянина Нігерії Олаолу Фемі Сунканмі

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 січня 2013 року співробітник Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини відвідав чергове судове засідання Ленінського районного суду м. Луганська під час розгляду кримінальної справи стосовно громадянина Нігерії Олаолу Фемі Сунканмі з метою здійснення контролю за дотриманням прав обвинуваченого.

Читати більше...Аксана Філіпішина: «Приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення сприятиме забезпеченню дотримання прав та інтересів дитини під час здійснення міждержавного усиновлення»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулась робоча зустріч Представника Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної з віце-консулом Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Лоренсом Д. Соча.

Читати більше...Валерія Лутковська захистила право мешканки Луцька на отримання готівкової компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень в “Ощадбанку”

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської звернулась мешканка міста Луцька з приводу дій працівників місцевого відділення АТ “Ощадбанк”. Заявниця писала, що всупереч її бажанню одержати готівкові виплати компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень працівники банку примушували її отримати Національну картку, на яку мали бути зараховані кошти.

Читати більше...Валерія Лутковська допомогла захистити свої права на належні умови навчання та праці учням та працівникам Професійного ліцею Національного авіаційного університету

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської надійшла колективна заява учнів та трудового колективу Професійного ліцею Національного авіаційного університету, в якому йшлося про те, що через заборгованість за комунальні послуги другий корпус навчального закладу було відключено від електро- та теплопостачання ще 16 березня 2012 року. Як наслідок, приміщення не опалюється, та не забезпечується дотримання санітарно-гігієнічних норм. Учні 15-ти академічних груп позбавлені права на користування обладнанням та засобами навчання.

Читати більше...Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська допомогла захистити право мешканця Київської області на реєстрацію місця проживання

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської на особистому прийомі звернувся мешканець міста Фастова Київської області щодо забезпечення права на реєстрацію місця проживання.

Читати більше...Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Координатор проектів ОБСЄ в Україні підписали у Києві Меморандум про співробітництво

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 28 січня 2013 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Координатор проектів ОБСЄ в Україні підписали у Києві Меморандум про співробітництво, метою якого є консолідація зусиль двох сторін з метою просування міжнародних стандартів у галузі прав людини та основоположних свобод, верховенства права і демократичних свобод. Меморандум також передбачає сприяння зміцненню потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Читати більше...Представництво ООН в Україні підтримало ініціативу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представництво ООН в Україні направило лист Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, в якому висловлено вдячність за  ініціативу Уповноваженого стосовно внесення змін до статті 445 нового Кримінального процесуального кодексу (КПК), що сприятиме реалізації в Україні рішень Комітету ООН з прав людини (КПЛ) та захисту громадянських і політичних прав шляхом створення умов для національних судів, спрямованих на вирішення порушень положень Міжнародного пакту про громадянські та політичні права (МПГПП), учасником якого є Україна.

Читати більше...Сторінка 1 з 5