Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

березня 2013

Михайло Чаплига: «Визначальні причини проблем, які виникають у сфері дотримання права громадян на мирні зібрання в Україні, пов’язані з їх недостатнім правовим врегулюванням»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Визначальні причини проблем, які виникають у сфері дотримання права громадян на мирні зібрання в Україні, пов’язані з їх недостатнім правовим врегулюванням. На цьому наголосив Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  з питань комунікативної політики та зв’язків із громадськістю Михайло Чаплига під час круглого столу «Під «ОЗОНовим» прикриттям. Як захистити свободу мирних зібрань в Україні?».

Читати більше...Здійснено перевірку забезпечення прав людини у діяльності органів і підрозділів УМВС України у Житомирській області

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 березня 2013 року працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали органи та підрозділи УМВС України у Житомирській області.

 

Читати більше...Валерія Лутковська: «Компенсаційні виплати громадянам, які надають соціальні послуги, повинні забезпечувати достатній рівень життя, а не існування»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

 Моніторинг Омбудсмена України щодо стану забезпечення прав людини на належний рівень життя та захист від бідності, а також звернення громадян свідчать, що однією з проблем  у цій сфері є низький розмір компенсаційної виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги. 

 

Читати більше...Уряд врахував пропозиції Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської щодо захисту прав осіб, які здійснюють догляд за престарілими особами

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Проведений Уповноваженим з прав людини Валерією Лутковською моніторинг засвідчив порушення прав окремої категорії громадян (вони здійснюють догляд за престарілою особою, що не досягла 80-річного віку, але за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду) на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Читати більше...Секретаріат Уповноваженого з прав людини планує розробити систему співпраці з неурядовими організаціями щодо оперативного реагування на порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це під час круглого столу «Таємниці й рішучі кроки. Звернення до суду задля відкритості публічної інформації» повідомив Представник Уповноваженого з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних Олександр Павліченко.

Читати більше...У Брюсселі обговорено питання реалізації проектів міжнародної технічної допомоги Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 березня 2013 року у Брюсселі (Бельгія) розпочався європейський навчальний семінар щодо поліпшення підготовки та реалізації проектів у рамках Плану дій Ради Європи для України на період 2011-2014 рр.

Читати більше...Запровадження політики відкритої і прозорої комунікації з суспільством – серед основних здобутків інституту Омбудсмена у минулому році

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це йдеться у доповіді за результатами діяльності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2012 рік (оцінка охоплює період з 27 квітня по 31 грудня), підготовленої експертною групою з питань моніторингу діяльності Уповноваженого, створеної за рішенням Консультативної ради.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Правоосвітня діяльність – один із головних пріоритетів у 2013 році»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

«Правоосвітня діяльність – один із головних пріоритетів у 2013 році», – про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська під час зустрічі з депутатами Бундестагу, членами Комітету з прав людини та гуманітарної допомоги Маріною Шустер, Зерканом Тьореном, Паскалем Кобером та Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем.

Читати більше...Розпочався візит заступника керівника Секретаріату Уповноваженого з прав людини до Брюсселю

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 березня 2013 року у Брюсселі (Бельгія) розпочався європейський навчальний семінар щодо покращення підготовки та реалізації проектів у рамках Плану дій Ради Європи для України на період 2011-2014 рр., участь у якому бере заступник керівника Секретаріату Уповноваженого з прав людини Олена Смірнова.

Читати більше...Керівник Секретаріату Уповноваженого з прав людини бере участь у міжнародній конференції з питань боротьби з дискримінацією

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко на запрошення Посла Франції в Україні Алена Ремі бере участь у Регіональній конференції з питань боротьби з усіма формами дискримінації, яка 26 березня 2013 року розпочала роботу у Парижі.

Читати більше...Сторінка 1 з 6