Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

квітня 2013

Валерія Лутковська: «Права пацієнта будуть повністю дотримані лише тоді, коли медичний та фармацевтичний працівник також відчуватимуть свою абсолютну захищеність»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представники Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Захист прав медичних і фармацевтичних працівників як запорука захищеності прав пацієнтів». Захід був організований Академією адвокатури України за підтримки міжнародних і національних асоціацій охоронооздоровчого права та сприяння державних органів, наукових установ, навчальних закладів, громадських організацій.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Не скажу, що вирішу всі проблемні питання протягом наступного року, а от запустити механізми для їх вирішення – це справді реально»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 29 квітня 2013 року, в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася конференція та прес-брифінг, присвячені річниці перебування на посаді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

Читати більше...Діяльність Омбудсмена вперше оцінили представники інститутів громадянського суспільства

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 26 квітня 2013 року, в інформагенції «УНІАН» відбулася прес-конференція «Перший рік. Прозорість і відкритість Омбудсмена: оцінка громадськості», на якій було оприлюднено результати дослідження, проведеного Центром Громадянських Свобод за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні. Вказане дослідження є безпрецедентним по своїй суті, адже діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вперше оцінили представники інститутів українського громадянського суспільства.

Читати більше...Правозахисники та пацієнти констатують порушення прав людини в сфері охорони здоров’я та негативні наслідки впровадження медичної реформи в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 квітня 2013 року в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася презентація щорічної доповіді правозахисних організацій «Права людини в галузі охорони здоров’я – 2012» та круглий стіл «Право на здоров’я: відстоювати, щоб жити» за участю правозахисників, активістів, лікарів та родичів пацієнтів, які знають про порушення прав у сфері здоров’я з власного досвіду та історії яких якнайпереконливіше свідчать про стан дотримання прав у медичній сфері України.

Читати більше...Сьогодні – 27-ма річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Незліченні страждання і невигойні рани принесла ця найбільша в історії людства техногенна катастрофа українському народові, адже лише за останні 5 років Україна втратила більше півмільйона чорнобильців, не рахуючи колосальні економічні збитки, завдані Українській державі.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Вирішення системних проблем слідчих ізоляторів потребує законодавчих змін»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

24 квітня 2013 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською разом із Головою комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерієм Пацканом, його заступниками Ганною Герман та Іриною Луценко, а також іншими особами здійснено моніторинговий візит без попередження до Київського слідчого ізолятора.

Читати більше...Валерія Лутковська наголосила на важливості участі представників Секретаріату Уповноваженого у міжнародному проекті «Профспілковий розвиток»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

25 квітня 2013 року відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Директором програми в Україні Американського центру міжнародної профспілкової солідарності Трістаном Масатом, під час якої було обговорено питання реалізації в Україні проекту Американського центру «Профспілковий розвиток».

 

Читати більше...Прес-брифінг та конференція «Співпраця Омбудсмена з інститутами громадянського суспільства: досвід і перспективи»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 квітня 2013 року у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (адреса: вул. Інститутська, 21/8) відбудеться конференція та прес-брифінг, присвячені річниці перебування на посаді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

Читати більше...Прес-конференція «Перший рік. Прозорість і відкритість Омбудсмена: оцінка громадськості»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 квітня 2013 року о 14:30 в інформагенції «УНІАН» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, відбудеться прес-конференція «Перший рік. Прозорість і відкритість Омбудсмена: оцінка громадськості», присвячена підсумкам безпрецедентного дослідження, – діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вперше оцінили представники інститутів українського громадянського суспільства.

Читати більше...Круглий стіл та прес-брифінг «Право на здоров’я: відстоювати, щоб жити»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 квітня  2013року об 11-00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська 21/8) відбудуться презентація щорічного звіту правозахисних організацій «Права людини в галузі охорони здоров’я – 2012», круглий стіл та прес-брифінг за участю представників правозахисних організацій, пацієнтів, яким довелося стикнутися з порушеннями права на здоров’я та чиї історії якнайпереконливіше свідчать про стан дотримання прав в медичній сфері України. Для участі у круглому столі також запрошено представників Міністерства охорони здоров’я України, Державної пенітенціарної служби України, Державної служби України з контролю за наркотиками.

 

Читати більше...Сторінка 1 з 6