Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

червня 2013

Відбулась консультація для Секретаріату Уповноваженого з прав людини на тему захисту жінок та гендерної рівності

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Відбулась консультація за участю Бюро демократичних інституцій та прав людини (ОБСЄ/БДІПЛ) для Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, присвячена темі захисту прав жінок та гендерної рівності. У заході взяли участь Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина, співробітники вищеназваного Управління, а також експерти БДІПЛ: Радник з гендерних питань Айла ван Хілл та Радник з прав людини Сіна Поулсен.

Читати більше...Обговорено подальші плани реалізації співробітництва Уповноваженого з прав людини та Міжнародної організації праці

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міжнародною організацією праці, підписаного у лютому цього року, відбулася робоча зустріч Представника Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Наталії  Іванової з представником місії МОП Олександром Єгоровим та національним координатором МОП в Україні Сергієм  Савчуком.

Читати більше...Презентовано доповідь Уповноваженого з прав людини «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму» за 2012 рік

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 25 червня, відбулась презентація доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму» за 2012 рік. Із доповіддю присутніх ознайомив Представник Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму Юрій Бєлоусов.

 

Читати більше...Представник Amnesty International Джон Делхайзен привітав Валерію Лутковську з першою презентацією Щорічної доповіді Уповноваженого

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшов лист від Директора європейської та центрально-азіатської програми організації Amnesty International Джона Делхайзена, у якому він привітав Омбудсмена Валерію Лутковську з першою презентацією Щорічної доповіді на посаді Парламентського Уповноваженого з прав людини.

Читати більше...Відбулася зустріч Керівника Секретаріату Уповноваженого з прав людини з Менеджером програми Ради Європи «Будуємо Європу для дітей та разом із дітьми»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Відбулася зустріч Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдана Крикливенка з Менеджером програми Ради Європи «Будуємо Європу для дітей та разом із дітьми» пані Горданою Бер’ян.

Читати більше...Відбудеться презентація доповіді Уповноваженого «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

25 червня 2013 року о 10:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) буде презентовано доповідь «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму» за 2012 рік, після чого відбудеться прес-конференція «Перші результати діяльності національного превентивного механізму: що відбувається за зачиненими дверима?».

Читати більше...Валерія Лутковська: «Методика визначення розміру прожиткового мінімуму в Україні має бути вдосконалена»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Наталія Іванова взяла участь у семінарі, організованому парламентським Комітетом з питань соціальної політики та праці на тему: «Прожитковий мінімум: методика визначення та напрями використання у якості інструменту державної соціальної політики».

Читати більше...Представник Уповноваженого Аксана Філіпішина взяла участь у зустрічі Міжнародного керівного комітету Десятиліття ромського включення

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

19-20 червня 2013 року у місті Загребі (Хорватія) Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина у складі української делегації взяла участь у 24-ій зустрічі Міжнародного керівного комітету Десятиліття ромського включення.

Читати більше...Представник Уповноваженого взяла участь у засіданні парламентського комітету з питань соціальної політики та праці, на якому розглядалося застосування Закону України «Про зайнятість населення»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На Буковині відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці щодо практичного застосування Закону України «Про зайнятість населення». У заході взяли участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів державної влади, профспілок і роботодавців, а також Представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Наталія Іванова.

Читати більше...У Секретаріаті Омбудсмена обговорили питання розбудови механізмів щодо подолання ксенофобії й расизму

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся круглий стіл «Розбудова механізмів відкритого партнерства між урядом та громадянським суспільством у запобіганні правому екстремізму», організований Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні спільно з парламентським Уповноваженим з прав людини та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

Читати більше...Сторінка 1 з 5