Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

серпня 2013

Міжнародна конференція Омбудсманів країн Східного партнерства

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

3-5 вересня 2013 року у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться міжнародна конференція «Співробітництво між Омбудсманами країн Східного партнерства».

Читати більше...Валерія Лутковська взяла участь у благодійній акції-презентації збірки «Казки, що виховують: класика для дітей»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у благодійній акції-презентації збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з ілюстраціями юних художників НДСЛ «ОХМАТДИТ» та відео-презентації книги.

Читати більше...Завершився конкурс на кращий плакат на антидискримінаційну тематику «Геть дискримінацію з нашої мови!»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Урсула Кох-Лаугвітц, Директор Регіонального Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, надіслала лист із подякою Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за плідну співпрацю в рамках спільного проекту «Конкурс плакатів: Геть дискримінацію з нашої мови!», метою якого було показати проблеми расизму, дискримінації та ксенофобії, а також стати на захист толерантного ставлення до інших.

Читати більше...Михайло Чаплига: «Студреспубліка – це прекрасний шанс для активної молоді напрацювати нові змісти та конкретні плани діяльності»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

24-27 серпня 2013 року поряд з с. Медведєве (АР Крим) відбувся фінал XV ювілейної Студреспубліки, у якому взяв участь у якості експерта Представник Уповноваженого з питань комунікативної політики та зв’язків із громадськістю Михайло Чаплига.

 

Читати більше...Омбудсман та громадськість сприятимуть підвищенню рівня прозорості органів місцевої влади

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з керівником громадської організації «Центр Політичних Студій та Аналітики» Віктором Тараном. Вказана громадська організація стала одним із переможців конкурсу «Сприяння роботі Секретаріату Омбудсмана через цільову підтримку проектів організацій громадянського суспільства», який проводився в рамках проекту ПРООН «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні». Загальною метою проекту є посилення громадянського суспільства та сприяння у просуванні прав людини, демократичних цінностей та надання правової допомоги.

Читати більше...Пропозицію Валерії Лутковської щодо будівництва нових СІЗО за межами міст мають намір реалізувати спочатку у Київській та Херсонській областях

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У відповідь на пропозицію Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської вирішити проблему будівництва нових слідчих ізоляторів (СІЗО) за межами міст за  рахунок інвесторів, яким віддадуть старі приміщення СІЗО, Державна пенітенціарна служба України (ДПтСУ) розглядає варіант будівництва нових СІЗО за межами міст, передусім, у Херсонській та Київській областях.

Читати більше...Триває публічний відкритий конкурсний відбір на посаду Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

З метою забезпечення прозорості діяльності Уповноваженого та Секретаріату Уповноваженого, Омбудсманом Валерією Лутковською було прийнято рішення про проведення публічного відкритого конкурсного відбору на посаду Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Наріжним каменем розв’язання проблеми біженців в Україні має бути проведення відповідної інформаційної кампанії у суспільстві»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На цьому наголосила сьогодні, 19 серпня, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з представниками українського представництва міжнародної неурядової організації ХАЙЕС, яка  надає юридичну та консультаційну допомогу біженцям і шукачам притулку. 

Читати більше...Дотримання прав людини під час здійснення медичної реформи перебуває на постійному контролі Уповноваженого

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

14-15 серпня 2013 року працівниками Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за зверненням мешканців с. Мозоліївка проведено моніторинг діяльності медичних закладів Глобинського району Полтавської області щодо забезпечення прав громадян на доступне та ефективне медичне обслуговування.

Читати більше...Вирішення питання захисту права на санаторно-курортне лікування ветеранів військової служби – на контролі Валерії Лутковської

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської надходять звернення щодо порушення прав на пільгове санаторно-курортне лікування від осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, які не отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Читати більше...Сторінка 1 з 3