Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

вересня 2013

Представники України вперше взяли участь у засіданні Генеральної Асамблеї Європейської мережі Омбудсманів з прав дитини (ЕNOC)

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Під час проведення  у Брюсселі XVII щорічної  конференції ЕNOC Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина зазначила, що політика щодо дітей-мігрантів має бути переглянута з точки зору якнайповнішого забезпечення інтересів дитини.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Право на доступ до публічної інформації – важливий інструмент громадськості у контролі органів влади»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 30 вересня 2013 року, у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з нагоди відзначення в Україні Дня права знати відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання щодо забезпечення права на доступ до публічної інформації органами державної влади та місцевого самоврядування в Україні».

 

Читати більше...Ірена Ліповіч подякувала Українському Омбудсману за співпрацю

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшов лист вдячності від Омбудсмана Республіки Польща Ірени Ліповіч, у якому вона висловлює вдячність за проведення цьогорічної підсумкової міжнародної конференції в рамках проекту «Співробітництво між Омбудсманами країн Східного партнерства», яка відбулася 3-5 вересня у Києві.

Читати більше...У Секретаріаті Уповноваженого обговорюватимуть питання права на доступ до публічної інформації

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

30 вересня 2013 року о 10:00 у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (адреса: вул. Інститутська, 21/8) відбудеться конференція «Актуальні питання щодо забезпечення права на доступ до публічної інформації органами державної влади та місцевого самоврядування в Україні».

 

Читати більше...Уповноважений з прав людини зустрілася з делегацією Робочої групи Ради ЄС «Східна Європа та Центральна Азія»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Валерія Лутковська поінформувала членів делегації про основні напрями роботи Секретаріату Уповноваженого, зокрема, про діяльність Офісу Омбудсмана у сфері антидискримінаційної політики. На думку Уповноваженого, саме невирішення парламентом проблеми внесення змін до закону про дискримінацію є наріжним каменем у питанні реалізації першої фази лібералізації візового режиму, тож після законодавчого закріплення змін про повноваження Уповноваженого з прав людини можна розпочати реалізацію новоствореного механізму.

Читати більше...Омбудсман та Представництво Фонду народонаселення ООН в Україні планують разом сприяти ефективному просуванню і захисту прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Представництвом Фонду народонаселення ООН в Україні. Метою Меморандуму є налагодження взаємного співробітництва, зокрема, обмін досвідом з питань ефективного просування і захисту прав людини.

Читати більше...Розпочалася XVII Генеральна Асамблея Європейської мережі Омбудсманів з питань захисту прав дитини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 25 вересня 2013 року, у Брюсселі розпочалася XVII Щорічна конференція та XVII Генеральна Асамблея Європейської мережі Омбудсманів з питань захисту прав дитини (European Network of Ombudspersons for Children – ENOC), участь у якій беруть Керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко та Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина.

Читати більше...Документальний фільм «Діти за ґратами»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини долучається до популяризації  документального фільму «Діти за ґратами», який було створено в рамках проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», за фінансової підтримки Уряду Канади.

Читати більше...Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Омбудсманом та Представництвом Фонду народонаселення ООН в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 вересня 2013 року об 11:00 відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Представництвом Фонду народонаселення ООН в Україні.

Читати більше...Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини увійде в міжнародну мережу інформаційних комісарів

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

18-20 вересня у Берліні відбулася VIII Міжнародна конференція інформаційних комісарів,  у якій взяв участь Представник Уповноваженого з питань дотримання прав у галузі інформаційного права Олександр Павліченко.

Читати більше...Сторінка 1 з 8