Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

січня 2014

Розміщено стислий виклад рішення ЄСПЛ у справі «Марінкович проти Сербії»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У новому розділі «Актуальна практика Європейського суду з прав людини щодо  інших держав», який  відкрито  на офіційному веб-сайті Уповноваженого, розміщено стислий виклад рішення ЄСПЛ від 22 жовтня  2013 року в справі «Марінкович проти Сербії». Справа стосується  невиконання державою-відповідачем судових рішень, постановлених на користь заявника.

Читати більше...Уповноважений вітає компромісне рішення щодо врегулювання суспільно-політичної кризи

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

29 січня 2014 року парламентом України було прийнято Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», метою якого визначено звільнення від переслідування та покарання осіб у зв’язку із масовими акціями протесту.

Читати більше...Результати моніторингу регіонального координатора Уповноваженого у Черкаській області щодо подій 23-25 січня

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

27 січня 2014 року відбулась зустріч регіонального координатора зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого з прав людини у Черкаській області Володимира Батчаєва  з начальником Управління ДПтС в Черкаській області Анатолієм Грищенком з приводу  осіб, затриманих у місті Черкаси протягом 23-25 січня цього року.

Читати більше...Зведена інформація щодо кількості осіб, які звернулися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Станом на 11:00 27 січня 2014 року центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги зареєстровані повідомлення стосовно осіб, затриманих правоохоронними органами:

Читати більше...Інформація щодо тиску на затриманих учасників масових акцій у СІЗО не підтвердилась

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Інформація, поширена у деяких ЗМІ, щодо тиску на затриманих учасників масових акцій, які знаходяться в СІЗО №13 (Лук’янівське), не підтвердилась.

Читати більше...Оперативна інформація щодо подій у країні за вихідні дні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Протягом останніх днів за дорученням Уповноваженого з прав людини працівниками Секретаріату декілька разів були відвідані Дарницьке, Деснянське, Дніпровське, Оболонське, Святошинське, Солом’янське та Шевченківське районні управління міліції м. Києва, а також власне Головне управління та Ізолятор тимчасового тримання. Про це заявив Представник Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму Юрій Бєлоусов.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Ганебному порушенню прав людини немає виправдання»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Тяжко підбирати слова після перегляду розміщеного на сторінці інтернет-видання «Українська правда» шокуючого відео, яке демонструє ганебне приниження гідності людини. Такому вчинку не може бути жодного виправдання.

Читати більше...Юрій Бєлоусов: «Поширена у ЗМІ інформація щодо спроб вивезення з Олександрівської лікарні потерпілих мітингувальників не підтвердилася»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявив Представник Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму після моніторингового візиту, здійсненого у терміновому порядку до Олександрівської лікарні м. Києва.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Ніяка політична боротьба не варта людського життя»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Події ранку сьогоднішнього дня в районі вулиці Грушевського у місті Києві свідчать про кардинальну ескалацію кривавого насильства з обох сторін. Слідом за побиттями і каліцтвами на вівтар конфлікту покладено перші людські жертви учасників безпосереднього протистояння: загинуло кілька мітингувальників.

Читати більше...Валерія Лутковська звертається з проханням до всіх, у кого є інформація про можливе місцеперебування Ігоря Луценка, повідомляти про це Уповноваженого

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

За численними зверненнями представників неурядових організацій Уповноваженим з прав людини Валерією Лутковською відкрито провадження за фактом зникнення відомого громадського активіста Ігоря Луценка.

Читати більше...Сторінка 1 з 3