Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

лютого 2014

Разом з інститутом Омбудсмана – повернути Україну в правове поле

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Таким був лейтмотив виступів представників інститутів громадянського суспільства та активістів Євромайдану під час презентації Спеціальної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо порушень прав і свобод людини під час подій, які відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Читати більше...На офіційному веб-сайті Уповноваженого розміщено Спеціальну доповідь щодо порушень прав і свобод людини під час подій, які відбулися в Україні з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Враховуючи безпрецедентність подій і масштаб порушень прав людей, було підготовлено Спеціальну доповідь Уповноваженого, у якій проаналізовано та зібрано в хронологічному порядку матеріал, отриманий та напрацьований Уповноваженим в рамках відкритого 30 листопада 2013 року провадження. У підготовці Спеціальної доповіді Уповноваженого брали участь громадські організації, правозахисники та активісти.

Читати більше...Валерія Лутковська представила Спеціальну доповідь щодо порушень прав і свобод людини під час протестних акцій в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська, представляючи Спеціальну доповідь щодо порушень прав і свобод людини під час подій, які відбулися в Україні з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року, зазначила, що в ній проаналізовано та зібрано в хронологічному порядку матеріал, отриманий та напрацьований Уповноваженим в рамках відкритого 30 листопада 2013 року провадження, а також надано рекомендації щодо напрацювання таких норм і правил, які б унеможливлювали повторення таких порушень у майбутньому.

Читати більше...Обговорено пропозиції про партнерство в реалізації проекту Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Питання партнерства Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Офісу Ради Європи під час реалізації проекту обговорили Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина та менеджер Проекту Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством» Ана Уррутіа-Енсісо.

Читати більше...Аксана Філіпішина: «Дотримання прав дитини під час надзвичайних ситуацій – нагальне завдання для усіх державних органів і служб»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

«Суспільно-політична ситуація в країні вимагає від органів і служб у справах дітей, до повноважень яких належать питання захисту прав, свобод та законних інтересів дітей, налагодженої взаємодії у разі, коли дитина підозрюється у скоєнні правопорушення або стає його свідком чи жертвою».

Читати більше...На Youtube каналі Омбудсмана транслюватиметься презентація Спеціальної доповіді Уповноваженого

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 28 лютого 2014 р., о 12:00  на Youtube каналі Омбудсмана розпочнеться пряма онлайн-трансляція презентації Спеціальної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо порушень прав і свобод людини під час подій, які відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Читати більше...Омбудсман Вірменії Карен Андреасян: «Висловлюємо наші найглибші співчуття жертвам протестів в Україні»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На ім’я Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської надійшов лист-співчуття у зв’язку з трагічними подіями в Україні від Захисника прав людини Республіки Вірменія Карена Андреасяна.

Читати більше...Заява Уповноваженого з прав людини щодо загострення ситуації в АР Крим

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 27 лютого 2014  року, знову загострилась ситуація в Україні, причиною чого стало захоплення невідомими особами приміщень Верховної Ради  Автономної Республіки Крим та Ради Міністрів АРК. Більше того, двоє людей вже загинули внаслідок вчорашніх подій, десятки осіб отримали тілесні ушкодження.

Читати більше...Оперативна інформація щодо подій в АР Крим

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

За повідомленням Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Автономній Республіці Крим, вночі з 26 на 27 лютого 2014 року відбулось захоплення будівель Верховної Ради та Ради Міністрів АР Крим, у зв’язку з чим зранку 27 лютого було оголошено, що цей день є вихідним для працівників органів влади АРК, робочі місця яких знаходяться у вказаних будівлях та в інших приміщеннях, розташованих у центрі міста.

Читати більше...Презентація Спеціальної доповіді Уповноваженого щодо порушень прав і свобод людини під час протестних акцій

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

28 лютого 2014 р. у приміщенні Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться презентація Спеціальної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо порушень прав і свобод людини під час подій, які відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Читати більше...Сторінка 1 з 4