Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

березня 2014

Обслуговування з паспортних питань громадян, зареєстрованих в АР Крим, відбуватиметься за місцем звернення на всій території України

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Питання надання паспортних послуг тимчасовим біженцям з АР Крим були обговорені під час робочої наради за участю працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державної міграційної служби та Київської міської державної адміністрації.

Читати більше...Уповноваженим запроваджено постійний моніторинг забезпечення дотримання прав громадян, які були змушені покинути територію Автономної Республіки Крим

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Внаслідок останніх подій, пов’язаних із політичним та військовим конфліктом на території Автономної Республіки Крим, почався процес вимушеного переселення жителів Криму до інших регіонів України.

Читати більше...За поданням Уповноваженого голові Ленінського районного суду міста Запоріжжя оголошено догану

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні відбулося чергове засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на якому розглядалось подання Уповноваженого з прав людини щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя, голови цього ж суду Галини Савченко. Подання було зроблено у зв’язку з ухваленням нею рішення із суттєвими порушеннями норм процесуального та матеріального права у справі щодо примусового психіатричного огляду Раїси Радченко.

Читати більше...Уповноважений розпочинає взаємодію з Комісією з розслідування порушень прав людини в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 27 березня 2014 року, відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської та представників Секретаріату Уповноваженого  з представниками Комісії з розслідування порушень прав людини в Україні.

Читати більше...Офіс Омбудсмана співпрацюватиме з Комісією з прав людини Північної Ірландії

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшов лист від Директора Комісії з прав людини Північної Ірландії Вірджинії МакВеа, у якому вона запропонувала налагодити постійну співпрацю з Офісом Уповноваженого.

Читати більше...Грантовий конкурс «Моніторинг судового процесу з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України» продовжено до 10 квітня

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН), Проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії, та Департаменту юстиції США Посольства США в Україні проводиться грантовий конкурс «Моніторинг судового процесу з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України».

Читати більше...Європейський суд з прав людини призупинив на наступні шість місяців розгляд справ проти України щодо невиконання рішень національних судів

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На сайті Європейського суду з прав людини з’явилася важлива інформація для заявників, які подали до цієї міжнародної судової установи свої скарги проти України на порушення ст.6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод у частині невиконання (зволікання з виконанням) рішень національних судів.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Ми моніторимо ситуацію з дотриманням прав людини в Криму через регіональне представництво Уповноваженого, що наразі продовжує працювати»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це  заявила Уповноважений з прав людини, відповідаючи на запитання одного з активістів на зустрічі з представниками громадськості Херсона, що відбулася під час позапланової  робочої поїздки Омбудсмана  до Херсонської області.

Читати більше...Триває моніторинг додержання прав мешканців АР Крим під час переселення до Дніпропетровщини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Секретаріату Уповноваженого з прав людини надійшла інформація від Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області щодо моніторингу дотримання прав людини під час переселення мешканців Автономної Республіки Крим.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Випадок із затриманням адвоката Дениса Бугая – загроза для усього правосуддя в Україні»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

«Десь із місяць тому вже новому Генеральному прокурору і  новому Міністру внутрішніх справ я передала всі  матеріали, які стосувалися буремних подій протягом трьох місяців, що  відбувалися з 30 листопада 2013 року, і в яких містилися ті ж системні проблеми, про які я говорила у випадку з Денисом Бугаєм», – заявила  в  ранковому ефірі Еспресо.TV Уповноважений з прав людини.

Читати більше...Сторінка 1 з 7