Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

травня 2014

Звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Дня захисту дітей

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уперше за роки незалежності нашої держави День захисту дітей цього року ми відзначаємо в умовах нестабільності та збройного конфлікту. Загрозі піддано фундаментальне право – право дитини на життя.

Читати більше...Виставка до Дня захисту дітей

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з нагоди Міжнародного дня захисту дітей розміщена виставка творчих робіт вихованців Святошинського дитячого будинку-інтернату.

Читати більше...Уповноважений продовжує тримати на контролі ситуацію із затриманням українських громадян у Російській Федерації

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Згідно з інформацією, яка надійшла у відповідь на звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Уповноваженого з прав людини  в Курській області  з проханням у межах компетенції перевірити викладені факти та, у разі їх підтвердження, сприяти захисту прав українських громадян на території РФ, представник Офісу курського Омбудсмана відвідав затриманих  українців, зустрівся з їхніми батьками та адвокатом.

Читати більше...

Уповноважений опікується долею українських юнаків, затриманих у Російській Федерації

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

До Уповноваженого з прав людини звернулися Софія Пастух та Марія Яричевська, матері громадян України, які утримуються на території Російської Федерації.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Дії органів влади Російської Федерації на території Криму порушують низку фундаментальних прав і свобод людини і корінного народу, закріплених у міжнародному праві»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до низки високопосадовців Російської Федерації, зокрема до директора Федеральної служби безпеки РФ Олександра Бортнікова, керівника Федеральної міграційної служби РФ Костянтина Ромодановського і Міністра внутрішніх справ РФ Володимира Колокольцева, у зв’язку із забороною в’їзду на територію Криму Мустафі Джемілєву.

Читати більше...Генпрокуратура відреагувала на подання Уповноваженого щодо порушення прав людини під час акцій протесту у Черкасах

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У поданні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини йшлося про проведення всебічного, об’єктивного та неупередженого розслідування за фактами неналежного поводження працівників міліції під час подій 23-27 січня 2014 року в м. Черкасах та вжиття заходів щодо приведення процедури розслідувань фактів катувань і неналежного поводження у відповідність до вимог національного законодавства та практики Європейського суду з прав людини.

Читати більше...Валерія Лутковська підтримує ініціативу правозахисників щодо моніторингового візиту до Донецької та Луганської областей

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська заявила, коментуючи звернення правозахисників України та Російської Федерації до Омбудсманів обох країн та Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини.

Читати більше...Уповноважений продовжує практику Skype-прийомів громадян

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноваженим продовжується практика проведення скайп-прийомів громадян, які бажають особисто поспілкуватися з Омбудсманом, проте не мають можливості приїхати на особистий прийом до столиці.

Читати більше...Сторінка 1 з 5