Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

червня 2014

У Секретаріаті Уповноваженого обговорили стан впровадження європейських стандартів при реалізації прав осіб з розладами психіки

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 червня 2014 року Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Українським науково-дослідним інститутом соціальної i судової психiатрiї та наркології МОЗ України було проведено круглий стіл на тему: «Стан впровадження європейських стандартів при реалізації прав осіб з розладами психіки».

Читати більше...Єдиний державний демографічний реєстр: старі застереження та нові загрози

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

2 липня 2014 року о 12:00 в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться прес-зустріч, присвячена питанню створення Єдиного державного демографічного реєстру, що передбачено законом, ухваленим парламентом ще у листопаді 2012 року.

Читати більше...Справа громадянина, який судитиметься з закладом харчування, недоступним для маломобільних груп населення, перебуває на особистому контролі Уповноваженого

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Запобігання будь-яким формам дискримінації та здійснення заходів щодо протидії цьому явищу є одним із пріоритетних напрямів діяльності  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в межах наданих законодавством повноважень, зокрема Законом України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні». На виконання своїх повноважень Омбудсман, зокрема, проводить активний моніторинг та узагальнює результати дотримання принципу недискримінації в різних сферах відносин, в тому числі дотримання права на свободу від дискримінації людей з інвалідністю.

Читати більше...Тетяна Колотілова: «Громадяни, які захищають нашу державу, повинні нарешті відчути захист та піклування з боку держави»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав під час  засідання круглого столу «Проблемні питання дотримання соціально-економічних прав військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які беруть участь у антитерористичній операції», який відбувся з ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 25 червня у Секретаріаті Омбудсмана.

Читати більше...Валерія Лутковська провела зустрічі з посадовцями Ради Європи

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

В рамках робочої поїздки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Страсбургу, під час якої Омбудсман виступила на міжнародному круглому столі на тему: «Поточна ситуація з правами людини в Україні», відбулась низка важливих зустрічей із посадовцями Ради Європи.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Жодні геополітичні інтереси та намагання змінити кордони в Європі не варті людського життя чи бодай однієї сльози дитини»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини сьогодні, 25 червня 2014 року, під час роботи міжнародного круглого столу на тему: «Поточна ситуація з правами людини в Україні», який проводиться в рамках літньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Експерти розглядають ситуацію в Україні щодо захисту і гарантій основних прав в Україні, приділяючи особливу увагу питанням Сходу та Криму.

Читати більше...У багатьох містах України ще й досі існують порядки проведення мирних зібрань

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Під час засідання круглого столу «Свобода мирних зібрань: шляхи захисту порушеного права», яке відбулось у березні 2014 року, Представник Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю Михайло Чаплига повідомив про те, що через відсутність законодавчого врегулювання права громадян на проведення мирних зібрань лише за три місяці (листопад 2013 – лютий 2014) було прийнято 58 судових рішень про заборону Євромайданів по всій країні, підставою для яких у більшості випадків стали нормативно-правові акти, якими на місцевому рівні затверджені положення, що регулюють порядок організації та проведення мирних зібрань.

Читати більше...Юрій Бєлоусов: «Ми намагаємося привчити органи державної влади бачити людей, а не стіни»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Під час прес-конференції «Річний звіт про роботу національного превентивного механізму: що відбувається за зачиненими дверима?», яка відбулась сьогодні у Секретаріату Уповноваженого з прав людини, було представлено другу Спеціальну доповідь «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму».

Читати більше...Валерія Лутковська: «Центральні органи виконавчої влади не повинні перекладати всю відповідальність за життя і здоров’я людей в місцях несвободи на місцеву владу»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Уповноважений з прав людини на другому засіданні міжвідомчої робочої групи з питань напрацювання та реалізації спільних заходів, спрямованих на поліпшення стану захисту прав та свобод людини в місцях несвободи, де, зокрема, обговорювалась ситуація, яка склалася в Донецькій та Луганській областях.

Читати більше...До уваги журналістів, представників громадськості та всіх зацікавлених!

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 24 червня 2014 року, о 12:00  на Youtube каналі Омбудсмана розпочнеться пряма онлайн-трансляція прес-конференція «Річний звіт про роботу національного превентивного механізму: що відбувається за зачиненими дверима?», організованої Офісом Уповноваженого з прав людини спільно із Центром інформації про права людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Читати більше...Сторінка 1 з 6