Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

липня 2014

Представники Омбудсмана зустріли дівчат патріоток, що повернулись із Болгарії

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, після закінчення зміни в міжнародному дитячому таборі “Містрал” в м. Светі Влас, Болгарія, до України повернулися Софія та Дарья - двоє українських дівчат, які постраждали від дискримінаційного утиску через те, що в День Державного Прапора України вирішили вдягти вишиванки.

 

Читати більше...Уповноважений продовжує здійснювати контроль за розглядом національними судами кримінальної справи щодо Івана Нечипорука та Олександра Моцного

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


Триває провадження Уповноваженого з прав людини у справі про порушення конституційних прав Івана Нечипорука та Олександра Моцного, які вироком апеляційного  суду Тернопільської області від 31 липня 2007 р. були засуджені за вчинення особливо тяжких злочинів до позбавлення волі строком на 15 років з конфіскацією всього належного їм майна.

 

Читати більше...Що потрібно знати військовозобов’язаному при мобілізації

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Брошуру-пам’ятку під такою назвою підготували  для громадян України  працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Читати більше...Ірина Кушнір: «Нормативно-правова база у сфері надання ДМСУ адміністративних послуг потребує суттєвого вдосконалення»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

 

Про це заявила Представник Уповноваженого у Конституційному суді України Ірина Кушнір під час проведення круглого столу «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі України (ДМСУ) – погляд громадськості», що відбувся у Секретаріаті Уповноваженого. 

 

Читати більше...Досі немає інформації про розслідування вбивств українських громадян скоєних з березня по квітень у Криму

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


Про це повідомила Кримська польова місія з прав людини напрямами роботи якої є системний моніторинг дотримання фундаментальних прав людини та робота з окремими вразливими групами населення (журналісти, правозахисники, активісти, адвокати, етнічні та інші меншини тощо.

 

Читати більше...Валерія Лутковська: «Доки в зоні бойових дій перебуватимуть українські діти, наша місія щодо їх врятування буде пріоритетною»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Так, за її словами, завдяки спільним зусиллям Уповноваженого з прав людини, міжнародної місії ОБСЄ, керівництва Донецької області та громадських організацій 28 липня 2014 року із Донецького обласного та міського спеціалізованих будинків дитини вдалося вивезти на безпечну територію 81 дитину віком до 4 років.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Діти, які вчора виїхали з міста Донецька, доїхали до Маріуполя без ушкоджень»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні у ЗМІ було поширено інформацію щодо обстрілу автобусів з дітьми, в результаті якого, як стверджувалось у повідомленнях, одна дитина  загинула, а десятьох було поранено. У зв’язку з цим повідомляємо про таке.

Читати більше...Маркіян Бем: «Найбільшою проблемою у сфері захисту персональних даних в Україні є неправильне розуміння або тлумачення чинного законодавства»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявив Представник Уповноваженого з питань захисту персональних даних під час круглого столу «Персональні дані доступні. Кому?», що відбувся в Офісі Омбудсмана на пропозицію громадського об’єднання «Територія успіху» та за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Читати більше...Онлайн-трансляція круглого столу «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі – погляд громадськості»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 29 липня 2014 року, о 14:00  на Youtube каналі Омбудсмана розпочнеться пряма онлайн-трансляція круглого столу «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі – погляд громадськості».

Читати більше...До уваги журналістів, представників громадськості та всіх зацікавлених!

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 29 липня 2014 року, о 10:00  на Youtube каналі Омбудсмана розпочнеться пряма онлайн-трансляція круглого столу «Персональні дані доступні. Кому?».

Читати більше...Сторінка 1 з 6