Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

серпня 2014

Відбулася зустріч Омбудсмана України з помічником Генерального секретаря ООН з прав людини та головою Спостережної місії ООН в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з помічником Генерального секретаря ООН з прав людини Іваном Шимоновичем та головою Спостережної місії ООН в Україні Арменом Арутюняном.

Читати більше...Валерія Лутковська відвідала слідчий ізолятор СБУ, де утримуються російські десантники

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


Під час спілкування з дев’ятьма військовослужбовцями 331-го парашутно-десантного полку РФ, затриманими 24 серпня на території Донецької області,  Уповноважений з прав людини  ознайомилася з умовами тримання під вартою російських військових, а також  їхнім станом здоров’я.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Ми домовилися з турецькими партнерами про технічну допомогу українським військовим госпіталям»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це повідомила  Уповноважений з прав людини після зустрічі з координатором програми Агентства зі співробітництва та координації Ради Міністрів Республіки Туреччини Хаджи Байрамом Болатом.

Читати більше...Група російських правозахисників і громадських активістів розповсюдила звернення до народу України

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Дорогие сестры и братья!

В этот страшный момент мы с болью сердца обращаемся к вам.

Правящий в России режим перешел последнюю нравственную границу и без объявления войны начал военные действия в Украине.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Неприпустимо, щоб до хворих застосовували тюремну систему»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26 серпня 2014 року відбувся моніторинговий візит Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської за участю директора Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ Ірини Пінчук та її заступника Сергія Шума разом із громадським монітором Віктором Абрамасом  до Дніпропетровської психіатричної лікарні з суворим наглядом, яка є єдиною лікарнею такого типу в Україні.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Відсутність офіційної статистики про кількість внутрішньо переміщених осіб ускладнює планування діяльності щодо захисту їхніх прав»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з директором Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістасом Джіакомопулосом.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Кольори національного прапора – кольори єдності нашої держави та прагнення українців до миру»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У переддень святкування Дня Державного Прапора та Дня  Незалежності працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини одностайно підтримали ініціативу Президента України «Наші кольори», під час якої Глава держави закликав прикрасити свої будинки, офіси, авто в наші національні  кольори.

Читати більше...У Секретаріаті Уповноваженого відкрито виставку дітей-художників

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Літо – це пора відпочинку і розваг, насамперед для дітей. І саме для дітей гостинно розкрив двері Український дитячий центр «Молода гвардія». Кожну зміну в цьому дитячому центрі, що знаходиться у м. Одесі на березі Чорного моря, відпочивають понад  1000 дітей з усіх регіонів України.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Практика неоприлюднення відомостей з декларацій народних депутатів України суперечить закону»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

У рамках здійснення парламентського контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації Уповноваженим з прав людини було проаналізовано відмову першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України Івана Куцика в наданні інформації на запит Громадської організації «Центр ЮЕЙ». Так, запитувачу було відмовлено в оприлюдненні декларацій народних депутатів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік у встановленому Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» порядку. Як зазначено в листі першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України, законом не визначено спосіб та форми надання народними депутатами копій декларацій, які б враховували вимоги закону щодо інформації з обмеженим доступом.

Читати більше...Представник Омбудсмана на Чернігівщині перевірила стан дотримання прав військовозобов’язаних при проходженні медичного огляду

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха спільно з виконавчим директором Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктором Тарасовим здійснили моніторинговий візит до Чернігівського обласного військового комісаріату.

Читати більше...Сторінка 1 з 4