Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

вересня 2014

Валерія Лутковська зустрілась із представниками спільної оглядової місії ЄС–ООН–СБ в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Представники спільної оглядової місії ЄС-ООН-СБ в Україні, яка триває з 29 вересня до 3 жовтня 2014 року, зустрілися з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською та Представниками Уповноваженого.

Читати більше...Ірина Кушнір: «Доступ до публічної інформації зробить нашу владу дійсно прозорою і відкритою для суспільства»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

В Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся круглий стіл до Всесвітнього дня «Права знати», який був присвячений питанням реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Читати більше...Валерія Лутковська: «Справа Хайсера Джемілєва яскраво демонструє системність репресивних дій окупаційної влади в АР Крим»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Елли Памфілової з відкритим зверненням щодо порушення прав Хайсера Джемілєва та кримськотатарського народу.

Читати більше...Інформація щодо вжитих заходів на виконання положень Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

27 квітня 2014 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Протягом п’ятнадцяти днів з дня набрання чинності цим Законом Кабінет Міністрів України мав, зокрема, прийняти нормативно-правові акти на виконання цього Закону, привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону, а також забезпечити прийняття органами виконавчої влади нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону, та приведення нормативно-правових актів органів виконавчої влади у відповідність до цього Закону.

Читати більше...Для забезпечення прав осіб із психічними розладами потрібна регламентація застосування до них фізичного обмеження

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Така головна рекомендація круглого столу «Проблеми застосування фізичного обмеження до осіб з психічними розладами», що відбувся сьогодні, 24 вересня 2014 року, з ініціативи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України.

Читати більше...Валерія Лутковська вимагає терміново з’ясувати місцезнаходження Надії Савченко

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На виконання доручення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської надіслано терміновий запит до Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Елли Памфілової з проханням з’ясувати місцезнаходження та умови тримання затриманої української льотчиці Надії Савченко.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Після окупації Криму ми фіксуємо різке зростання фактів дискримінації та незаконних дій з боку влади РФ щодо кримських татар»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Уповноважений, взявши  участь в обговоренні доповіді Верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації в Україні під час проведення сесії Ради ООН з прав людини у Женеві.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Викрадення бойовиками дітей і використання їх як живого щита – така реальна ситуація з дотриманням прав дітей на Сході України»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Це констатувала український Омбудсман на сесії Ради ООН з прав людини, виступаючи під час обговорення питання активізації міжнародних зусиль з метою запобігання насильству щодо дітей.

Читати більше...Валерія Лутковська виступить на сесії Ради ООН з прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні, 22 вересня 2014 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини прибула до Женеви, де візьме участь у роботі сесії Ради ООН з прав людини.

Читати більше...Факти застосування катувань і нелюдського поводження до кременчуцького активіста Олександра Крижановського не підтвердилися

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

14 вересня 2014 року у правозахисній електронній мережі з’явилась інформація про відкрите звернення правозахисних організацій м. Кременчука у зв’язку із затриманням представника громадської організації «З питань протидії корупції» Олександра Крижановського. У зверненні зазначалося про наявність обґрунтованої підозри, що активіст зазнав катувань як при затриманні, так і під час перебування у слідчому ізоляторі, що змусило його зізнатися у вбивстві міського голови м. Кременчука Олега Бабаєва.

Читати більше...Сторінка 1 з 5