Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

жовтня 2014

Валерія Лутковська: «Одне з важливих завдань у діяльності Офісу Омбудсмана – сприяння розробці Національної стратегії України у сфері прав людини»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На цьому наголосила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з новим Координатором системи ООН в Україні Нілом Вокером,  повідомивши про те, що після підписання Президентом України  Указу про розробку Національної стратегії, Глава Уряду поклав відповідальність за підготовку цього важливого документа  на   Міністерство юстиції України, зобов’язавши його тісно співпрацювати у цьому процесі із Секретаріатом Уповноваженого з прав людини.

Читати більше...Проведено навчання з особовим складом ІТТ СБУ щодо належного поводження із затриманими та взятими під варту особами

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

 

Працівниками Відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проведено навчання з особовим складом Ізолятору тимчасового тримання СБУ, під час якого були обговорені актуальні проблеми дотримання мінімальних стандартів належного поводження із затриманими та взятими під варту особами відповідно до вимог національного законодавства.

 

Читати більше...Безкоштовний мобільний додаток порадника «Міліція під контролем» у власному мобільному телефоні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


 Про це повідомив Вадим Пивоваров, виконавчий директор Асоціації УМДПЛ яка розробила мобільний порадник «Міліція під контролем» та презентувала його 28 жовтня 2014 року.  У додатку зібрана правова інформація про те, як поводитись із правоохоронцями в різних життєвих ситуаціях, як запобігти чи вирішити конфлікти з міліцією

 

Читати більше...Представник Уповноваженого наголосив на важливості дотримання вимог законодавства про захист персональних даних працівниками правоохоронних органів

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


Представники правоохоронних органів мали можливість отримати роз’яснення ключових положень законодавства про захист персональних даних та рекомендації щодо практичного їх застосування під час виконання ними своїх повноважень.

 

Читати більше...Богдан Крикливенко: «Стан дотримання прав військовослужбовців – на особливому контролі Уповноваженого»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Це зазначив керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час Шостої міжнародної конференції інституцій Омбудсманів з питань захисту прав військовослужбовців, яка проходить 26-28 жовтня 2014 року в Женеві (Швейцарія).

Читати більше...Дотримання прав дітей з інвалідністю в умовах поглиблення соціально-економічної кризи

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Такою була тема виступу та ілюстративної презентації до нього Представника Уповноваженого з питань дотримання прав дитини недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної на 18-ій  Щорічній конференції Європейської мережі Омбудсманів з питань дітей, що відбулась у м. Единбург (Велика Британія).

Читати більше...Керівник Секретаріату Уповноваженого з прав людини візьме участь у Шостій міжнародній конференції інституцій Омбудсманів з питань захисту прав військовослужбовців

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

26-28 жовтня 2014 року в Женеві (Швейцарія) проходить Шоста міжнародна конференція інституцій Омбудсманів з питань захисту прав військовослужбовців, участь у якій бере керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко.

Читати більше...Оголошено набір волонтерів для допомоги внутрішнім переселенцям в рамках реалізації Ресурсного центру

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Ресурсний центр, створений Офісом Омбудсмана спільно з громадськими організаціями та ініціативами за підтримки Програми з Розвитку ООН, оголошує про набір волонтерів для допомоги внутрішнім переселенцям із окупованої АР Крим та зони проведення АТО.

Читати більше...Забезпечення прав дітей з інвалідністю, на жаль, ще не стало питанням особливої уваги в роботі органів влади в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина, виступаючи на 18-ій Щорічній конференції Європейської мережі Омбудсманів з питань дітей, що проходить у м. Единбург (Велика Британія).

Читати більше...За 9 місяців 2014 року до Омбудсмана вже надійшло 800 звернень або повідомлень про порушення прав дітей в Україні

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Це констатував керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко під час свого виступу на 18-ій Щорічній конференції Європейської мережі Омбудсманів з питань дітей «Вплив суворої економії та бідності на реалізацію прав дітей та молоді», що проходить в Единбурзі (Велика Британія).

Читати більше...Сторінка 1 з 5