Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

листопада 2014

На контролі Уповноваженого - практика застосування норм КПК в сфері захисту прав людини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


Працівниками відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого спільно з представниками Асоціації УМДПЛ Вадимом Пивоваровим, Валерією Коломієць та Юрієм Франківим, які діяли на підставі окремих доручень Уповноваженого, за підтримки координатора ОБСЄ в Україні було проведено низку заходів з метою вивчення практики застосування норм КПК в сфері захисту прав людини на початковій стадії досудового розслідування. Зокрема, при затриманнях осіб, підозрюваних у вчиненнях злочинів, без ухвали слідчого судді, суду.

 

Читати більше...Валерія Лутковська: «Діти, які проживають на тимчасово окупованій території АРК і на Сході України, є громадянами України, і ми будемо захищати їхні права»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


 Про це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини заявила на прес-конференції «25 років Конвенції ООН про права дитини: стан реалізації в Україні», що відбулася в інформаційно-аналітичному агентстві «Главком».

 

Читати більше...Облік осіб, які переміщуються з території проведення АТО, перебуває на контролі Уповноваженого

Прес-релізи - Громадянські та особисті права


У листопаді 2014 року працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено моніторингові візити до районних управлінь праці та соціального захисту населення міста Києва з метою вивчення питання взяття на облік осіб, які переміщуються з території проведення антитерористичної операції.

 

Читати більше...Валерія Лутковська: «Доцільно об’єднати зусилля України і Грузії в налагодженні ефективної системи захисту персональних даних»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це заявила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з Інспектором з питань захисту персональних даних Грузії Тамарою Калдані, що відбулася у рамках робочого візиту української делегації до дружньої країни.

Читати більше...Звіт про діяльність Кримської польової місії з прав людини за жовтень 2014 року

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Як відомо, Кримська польова місія здійснює свою моніторингову діяльність на Кримському півострові з 5 березня 2014 року і є результатом об’єднання зусиль низки правозахисних організацій з України, Росії, інших країн СНД, а також міжнародних організацій.

Читати більше...Звернення Валерії Лутковської з нагоди 25-річчя прийняття Конвенції ООН про права дитини

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Чверть століття тому, 20 листопада 1989 року, Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Конвенцію про права дитини, яка стала першим у світовій історії міжнародно-правовим документом зобов’язуючого характеру практично для всіх держав світу, покликаним забезпечити основи правового захисту дітей.

Читати більше...Валерія Лутковська: «При реалізації НПМ ми зобов’язані оперативно реагувати на нові виклики, які формує ситуація у державі»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Про це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини заявила під час П’ятої  східноєвропейської  НПМ-конференції, що проходила у Львові.

 

Читати більше...Триває реалізація проекту за сприяння ПРООН у рамках діяльності Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Як ми вже повідомляли, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та громадські організації, зокрема, ГО «Центр Соціальна дія», ГО «Центр громадянських свобод», ГО «Альменда», ГО «Право на захист», ГІ «Центр зайнятості вільних людей», ГО «Кримська діаспора» уклали Меморандум про створення Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям.

Читати більше...Валерія Лутковська: «Для нас дуже важливо ознайомитися з досвідом Грузії у питанні розробки Національної стратегії у сфері прав людини»

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

Сьогодні розпочалися робочі зустрічі в рамках візиту української делегації у складі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та Представників Уповноваженого, а також працівників Кабінету Міністрів, Парламенту та Адміністрації Президента до Грузії.

Читати більше...Головним завданням у сфері захисту прав нацменшин в Україні є напрацювання дорожньої карти для реалізації державної етнонаціональної політики

Прес-релізи - Громадянські та особисті права

На цьому наголосив заступник начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Сергій Пономарьов, відкриваючи роботу міжнародного круглого столу «Регулювання міжетнічних стосунків в Європі і світі. Яким досвідом варто обмінюватися?», організованого Офісом Омбудсмана спільно з Європейським центром з питань меншин (ЄЦПН).

Читати більше...Сторінка 1 з 4