Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Ніна Карпачова: "Високо ціную співпрацю з Міжнародною організацією з міграції у боротьбі проти торгівлі людьми, расової дискримінації та ксенофобії"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Голову Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфреда Профазі з нагоди 60-ліття Міжнародної організації з міграції та 15-річчя діяльності Представництва МОМ в Україні.

У вітальній телеграмі Омбудсмана України, зокрема, йдеться: «У сучасному світі, коли рух людей через кордони став масовим і надзвичайно динамічним, роль Міжнародної організації з міграції є, як ніколи раніше, актуальною та важливою. Такі уразливі соціальні категорії, як діти без супроводу дорослих, біженці та шукачі притулку, особи без громадянства, нелегальні трудові мігранти, які залишають країни свого проживання заради порятунку від природних катаклізмів, збройних конфліктів, злиднів, потребують особливої уваги та турботи з боку міжнародної спільноти. У цьому контексті неоціненною є діяльність Міжнародної організації з міграції, спрямована на розвиток міжнародного співробітництва та координацію дій у сфері міграції, просування гуманної та легальної міграції, надання державам і самим мігрантам відповідних порад, послуг і гуманітарної допомоги, пошук шляхів розв’язання існуючих проблем.

Упевнена, що і надалі Міжнародна організація з міграції ефективно розвиватиметься, а її роль та вплив у світі збільшуватимуться.

Мені дуже приємно відзначити, що з перших днів діяльності інституції Омбудсмана України встановилися дружні відносини і плідна співпраця з командою Представництва Міжнародної організації з міграції, у тому числі на таких важливих напрямах: протидія торгівлі людьми і повернення жертв цього ганебного явища в Україну, утвердження поваги до представників інших національностей та культур, боротьба з етнічною та расовою дискримінацію й ксенофобією».

06.12.2011 р.