Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Координатор системи ООН Олів’є Адам – Омбудсману Ніні Карпачовій: «Місія ООН в Україні продовжуватиме співпрацю з Уповноваженим з прав людини»

 

В офісі українського Омбудсмана відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Координатором системи ООН в Україні Олів'є Адамом на його прохання.

Головним на зустрічі стало обговорення питання подальшої взаємодії організацій системи ООН і Омбудсмана України у сфері захисту прав людини. Олів'є Адам, схваливши багатогранну діяльність Ніни Карпачової, запропонував підписати новий розширений Меморандум про співпрацю терміном на п'ять років, який має охопити діяльність усіх агенцій ООН в Україні. Ніна Карпачова підтримала цю ініціативу.

«Місія ООН в Україні високо цінує плідну співпрацю з Уповноваженим з прав людини», – зазначив Олів'є Адам. Він порушив низку питань, у вирішенні яких сподівається на сприяння Омбудсмана. Зокрема, висловив занепокоєння недоліками в системі державних закупівель в Україні, що може призвести до тяжких наслідків через нестачу необхідних медикаментів для хворих на ВІЛ/СНІД.

Під час бесіди також йшлось про підготовку другої Національної доповіді стосовно дотримання прав людини в Україні. Названий документ буде розглянутий Радою ООН з прав людини наступного року в рамках чергового Універсального періодичного огляду.

21.10.2011р