Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Листи та звернення

Звернення Голові Київської міської державної адміністрації О. П. Попову щодо будівництва пандусу біля житлового будинку Пр.Правди,70 де мешкає інвалід І групи Бочкарьов Є.В.

 

Голові Київської міської державної адміністрації

О. П. Попову

ЗВЕРНЕННЯ

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

До Уповноваженого з прав людини вдруге звернувся інвалід І групи Бочкарьов Євген Володимирович (мешкає за адресою: проспект Правди, 70 кв.86, м.Київ, 04208) щодо захисту його права на будівництво пандусу біля житлового будинку.

Зокрема, він повідомляє: “...я инвалид 1-й группы, передвигаюсь только на коляске, проживаю в квартире, которая находится на 11 этаже многоквар­тирного дома. На протяжении пяти лет пытаюсь добиться помощи в пере­стройке крыльца нашего дома, вернее достройки к нему пандуса. Созданные комиссии и прочие инстанции находят десятки причин для отказа, лифт в доме не работает постоянно, неоднократно вынужден был ночевать вне дома из-за невозможности попасть в квартиру, часто не могу попасть к врачу, так как не могу спуститься самостоятельно, да и с посторонней помощью тоже. Где же все программы безбарьерного пространства для инвалидов? Жить на пенсию невозможно, поэтому я вынужден работать, и выплачиваю налоги государству больше, чем получаю пенсию, но элементарно не имею возможности попасть к месту роботы. Почему меня лишают права свободного перемещения? Почему меня лишают права на труд? Как мне жить?

На попереднє звернення Є.В. Бочкарьова з цього питання ще у січні 2010 р. за моїм дорученням було направлено листа на ім’я першого заступника Голови Київської міської державної адміністрації з проханням, відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, щодо будів­ництва пандусу біля житлового будинку інваліда.

Листом від 23 лютого 2010р. № 006-310 Уповноваженого з прав людини було поінформовано, що виконання робіт по спорудженню бетонного пандуса з ухи­лом 8% заплановано на 2010 рік. Проте, й досі це життєво важливе для інваліда питання не вирішено.

Прошу дати доручення щодо забезпечення права інваліда-спинальника на нормальні умови проживання та безперешкодне життєве середовище.

11.07.2011 р.

Н. Карпачова