Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Листи та звернення

Звернення Державному контролеру та Омбудсману Держави Ізраїль Судді Міха Лінденштраусу щодо захисту права Черняк Т. В. на стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей з громадянина Держави Ізраїль Черняка П.В.

 

Державному контролеру та Омбудсману Держави Ізраїль

Судді Міха Лінденштраусу

ЗВЕРНЕННЯ

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Засвідчую свою повагу та маю честь звернутися до Вас з такого питання.

У моєму провадженні перебуває справа щодо захисту права Черняк Тетяни Вікторівни на стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей з громадянина Держави Ізраїль Черняка Павла Володимировича, який проживає у м.Кацрін, відповідно до вимог Конвенції про стягнення аліментів за кордо­ном, укладеної у м.Нью-Йорку 20 червня 1956р., учасниками якої є Україна та Ізраїль.

Згідно з наданими Черняк Т.В. документами, 27 березня 2001 р. рішенням суду з сімейних справ у Кірят Шмоні (Ізраїль) з Черняка П. В. стягнуто аліменти на утримання дітей, яке виконувалося до грудня 2008р. через Інститут національ­ного страхування Ізраїлю (Битуах Леуми). У зв’язку з переїздом Черняк Т. В. разом з дітьми на постійне проживання до України виплати боржником аліментів припинилися.

З метою сприяння у вирішенні порушеного Черняк Т. В. питання Посольство України в Державі Ізраїль у 2010 році провело консультації з Міністерством юстиції Ізраїлю, яке погодилося з тим, що дане питання має вирішуватись у рамках Конвенції про стягнення аліментів за кордоном 1956р. і рекомендувало звернутися до Офісу правової допомоги Єрусалиму та Південних районів Дер­жави Ізраїль – органу, уповноваженого Державою Ізраїль розглядати міжнародні звернення у справах стягнення аліме%D@