Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Листи та звернення

Звернення Міністрові охорони здоров’я України О. В. Аніщенку щодо захисту права на належне службове розслідування факту халатного ставлення медичних працівників дитячої обласної клінічної лікарні м.Дніпропетровська до своїх професійних обов’язків

 

Міністрові охорони здоров’я України

О. В. Аніщенку

ЗВЕРНЕННЯ

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

До Уповноваженого з прав людини звернулася Чоботар Тетяна Микола­ївна (мешкає за адресою: мікрорайон 5 Зарічний, буд. 88, кв.55, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50081) щодо захисту права на належне службове розслідування факту халатного ставлення медичних працівників дитячої об­ласної клінічної лікарні м.Дніпропетровська до своїх професійних обов’язків, що призвело до тяжких наслідків – смерті дитини.

Згорьована мати наводить докладну інформацію щодо неналежного виконан­ня медичними працівниками згаданого медичного закладу своїх професійних обов’язків під час надання її дитині медичної допомоги.

Чоботар Т.М. стверджує, що проведена Головним управлінням охоро­ни здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації клініко-експертна комісія є необ’єктивною і має на меті введення в оману працівників правоохоронних органів, які приймають рішення про порушення кримінальної справи. Тому вона просить сприяти проведенню клініко-експертної комісії Мі­ністерства охорони здоров’я.

З метою запобігання у подальшому порушенням прав людини на належну медичну допомогу, здоров’я та життя, керуючись статтями 49 і 101 Конститу­ції України, статтями 13 і 17 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”, прошу дати доручення щодо проведення клініко-експертної комісії Міністерства охорони здоров’я з метою перевірки організації надання Кірі Чоботар медичної допомоги та залучити до роботи цієї комісії матір померлої дівчинки.

Сподіваюсь на розуміння порушеної проблеми та термінові заходи реагування.*

18.11.2011 р.

Н. Карпачова

*Аналогічне звернення Уповноваженого з прав людини щодо захисту прав грома­дянина Т. Чоботар надіслано 18 листопада 2011 р. Генеральному прокуророві України В.  Пшонці.