Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Ніна Карпачова привітала вітчизняних дипломатів із Днем працівників дипломатичної служби

З нагоди Дня працівників дипломатичної служби Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, працівників зовнішньополітичного відомства нашої держави, ветеранів української дипломатії, усіх вітчизняних дипломатів із професійним святом.

У вітальній телеграмі ОмбудсманаУкраїни, зокрема, наголошується: "Запроваджене в пам’ять про створення 1917 року Урядом Української Народної Республіки Генерального секретаріату міжнародних справ, воно ввібрало в себе багату і славну історію дипломатичних зусиль Ваших попередників – фундаторів зовнішньополітичних традицій Київської Руси часів князя Ярослава Мудрого, послів Запорізької Січі, які принципово і послідовного обстоювали інтереси Української держави на міжнародній арені, гетьмана Богдана Хмельницького, уряду Павла Скоропадського. Непересічна роль наших дипломатів у післявоєнний період ХХ століття, насамперед у становленні Організації Об’єднаних Націй як гаранта стабільності на планеті.

За нових часів неоціненний внесок зовнішньополітичного відомства в утвердження незалежності України, активізацію участі нашої держави в глобальних політичних і економічних процесах, в тому числі на євроінтеграційному напрямі зовнішньої політики.

Як Уповноважений з прав людини, високо поціновуючи важливу роль вітчизняної дипломатичної служби у підтриманні добросусідського взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, як того вимагають національні інтереси та безпека держави, хочу передусім щиро подякувати Вам за плідну співпрацю в захисті прав і свобод наших співвітчизників за кордоном, насамперед трудових мігрантів, а також моряків, які все частіше потерпають від такого ганебного явища як піратство.

Глибоко переконана: завдяки Вашій високопрофесійній дипломатичній праці громадяни України, в яких би куточках світу вони не перебували, й надалі можуть розраховувати на належний захист держави. Користуючись щасливою нагодою, висловлюю сподівання на нашу подальшу активну взаємодію у благородній царині захисту прав і законних інтересів співвітчизників за межами Батьківщини.

Цього святкового дня щиро бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчої окриленості, незгасного оптимізму, нових здобутків та вагомих звершень на нелегкій і відповідальній дипломатичній ниві, у досягненні подальшого прогресу на стратегічних напрямах нашої зовнішньої політики в ім’я процвітання Української держави, її високого міжнародного авторитету", – наголошується у привітанні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з нагоди професійного свята – Дня працівників дипломатичної служби.

22.12.2011 р.