Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Подання

Про приведення Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до законодавства України

3 серпня 2012 р. Прем’єр-міністрові України Азарову М.Я. направлено подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В. "Про приведення Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до законодавства України".

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини з метою забезпечення конституційних прав осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України направлено подання Прем’єр-міністру України про приведення у відповідність до Конституції та законів України "Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ", затвердженого постановою Кабінету Міністрів УРСР від 29 липня 1991 р. № 114. Зокрема, у поданні зазначено прохання привести у відповідність до норм чинного законодавства України пункт 24 цього Положення, яким обмежується право зазначених осіб на виплату середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.

Реагування

За результатами розгляду подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Кабінетом Міністрів України 5 грудня 2012 р. прийнято постанову № 1137 “Про внесення змін до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ”. Внесені до Положення зміни дозволили усунути порушення прав атестованих працівників та пенсіонерів органів внутрішніх справ України в частині виплати середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу, що відповідає загальному порядку, визначеному у відповідних положеннях про проходження служби в інших складових Воєнної організації і правоохоронних органах держави.