Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Подання

Про поновлення трудових прав працівників Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи

7 серпня 2012 р. Знам’янському міському голові Кіровоградської області Крижанівському І.Б. Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською було направлено подання про поновлення трудових прав працівників Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи.

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулися працівники Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи Кіровоградської області щодо порушення їхніх трудових прав. Заявники, які працюють у дитячо-юнацькій спортивній школі, повідомили, що після переведення школи з 1 березня 2011 р. до міського відділу освіти їм припинили виплачувати передбачені законодавством доплати. Крім цього, на порушення вимог законодавства впродовж 2011-2012 рр. прибиральникам службових приміщень не надавалися додаткові відпустки за особливі умови праці.

У своєму поданні міському голові м. Знам’янка Крижанівському І.Б. Омбудсмен України зазначила необхідність вжити заходів щодо поновлення трудових прав технічного персоналу Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи, здійснення виплат, на які працівники відповідно до законодавства мали право у 2011-2012 рр., та недопущення порушення трудових прав у майбутньому.

Реагування

Міський голова м. Знам’янка Крижанівський І.Б. 9 вересня 2012 р. поінформував Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, що права працівників Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи поновлені, директора школи попереджено про недопущення зазначених порушень у подальшому.