Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

ЗМІ

Громадський простір: Опитування - "громадське завдання" для Омбудсмана

ГО «Центр Громадянських Свобод» запрошує представників громадських організацій взяти участь в опитуванні та інвестувати свої 15 хв. у вироблення “громадського завдання” для Валерії Лутковської, Уповноваженого ВР України з прав людини.

Для цього пропонуємо Вам визначити актуальні організаційні проблеми в діяльності Секретаріату, а також сформувати поради щодо основних тематичних напрямків діяльності Уповноваженого, які, на Вашу думку, мали б стати пріоритетами Офісу у 2014 році. 

Просимо заповнити електронний опитувальник до 10 листопада 2013 року включно за наступнимпосиланням

Усі відповіді учасників опитування буде систематизовано та узагальнено експертною групою з моніторингу діяльності Уповноваженого, яка діє у складі постійно діючої Консультативної ради при Уповноваженому. У результатах опитування буде зазначений перелік всіх організацій, що брали в ньому участь. 

Дане опитування представників громадських організацій не має на меті оцінити діяльність Уповноваженого в цілому, а ставить в якості задання підготовку рекомендацій для Офісу щодо тематичних та організаційних напрямків його діяльності. 

Опитування проводиться Центром Громадянських Свобод в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016рр. 

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН. 

У разі виникнення запитань просимо звертатись до Соломії Бобровської (093-668-86-37,ccl.org.ua@gmail.com).

Громадський простір