Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

ЗМІ

Громадський простір: Семінар «Участь громадян у процесі розробки та ухвалення владних рішень: шлях України до європейських стандартів»

Лабораторія законодавчих ініціатив та Українська школа політичних студій запрошують до участі у семінарі «Участь громадян у процесі розробки та ухвалення владних рішень: шлях України до європейських стандартів», що відбудеться 14-15 листопада 2013 року в готелі «Київ» (вул. Грушевського, 26/1), м. Київ.

Семінар організовано у співпраці з Радою Європи, Конференцією міжнародних неурядових організацій Ради Європи та Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Метою семінару є обговорення проблеми ефективної участі громадських організацій в розробці та ухваленні політичних рішень, а також вивчення європейського досвіду в сфері залучення громадськості до формування управлінських рішень. У жовтні 2009 року на Форумі за майбутнє демократії в Києві було оприлюднено Кодекс кращих практик участі громадськості в процесі ухвалення політичних рішень. Кодекс є спробою узагальнити європейські практики залучення громадян та зібрати кращі досвіди країн–членів Ради Європи. Сьогодні Конференція Міжнародних неурядових організацій активно працює над поширенням та розвитком Кодексу кращих практик. Україна все ще не є активним користувачем Кодексу та не є постачальником кращих практик, які могли б стати його частиною. 

Автори Кодексу кращих практик участі громадськості в процесі ухвалення політичних рішень, експерти з країн ЄС, Західних Балкан та Східного партнерства, візьмуть участь у роботі семінару. До розмови залучатимуться представники Адміністрації Президента України, Уряду, Верховної Ради, місцевого самоврядування, українські експерти та представники неурядових організацій. 

Ми сподіваємося, що семінар спонукатиме український Уряд та громадські організації до розвитку процедур та практик громадської участі, формування необхідних інституцій та регламентів. 

Просимо Вас зареєструватися за адресою до 8 листопада 2013 року. 

Витрати на участь у семінарі учасникам з інших міст буде відшкодовано (проїзд в межах вартості купейного вагона та проживання в двомісному номері готелю «Україна»). 

Кількість місць обмежена.

Громадський простір