Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»


У Чернівецькій обласній державній адміністрації за участю регіонального координатора зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини Володимира Шевченка  відбувся круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги».

Володимир Шевченко розповів учасникам круглого столу   про створення в структурі Секретаріату Уповноваженого Департаменту з реалізації національного превентивного механізму (НПМ) та про його діяльність. Презентував координатор Уповноваженого і доповідь за 2013 рік про стан реалізації НПМ в Україні, а також ознайомив учасників круглого столу з роботою відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого.

Учасники круглого столу обговорили питання щодо якості надання безоплатної правової допомоги адвокатами Чернівецького центру БВПД; інструменти управління якістю та проблематику взаємодії між основними суб’єктами у сфері правосуддя задля її забезпечення; співпрацю з судами та правоохоронними органами, органами адвокатського самоврядування у регіоні; питання доступу до клієнтів безоплатної вторинної правової допомоги у місцях несвободи.