Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Круглий стіл у Тернополі: «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»

 

Одним із питань, що обговорювалося на круглому столі в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, була співпраця між основними суб’єктами у сфері правосуддя та Секретаріатом Уповноваженого Верховної  Ради України з прав людини.

Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого у Тернопільській області Володимир Шевченко наголосив на відкритості Офісу Омбудсмана до співпраці із Тернопільським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (в рамках меморандуму) під час реалізації національного превентивного механізму (НПМ) та з приватними адвокатами в індивідуальних справах. Володимир Шевченко звернув також увагу і на роботу відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого, оскільки робота  цього відділу особливо зацікавила  адвокатів.

Директор Тернопільського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Хондогій проінформувала учасників круглого столу про основні напрямки діяльності центру, а начальник відділу забезпечення якості правової допомоги центру Віталій Сольський ознайомив зі стандартами якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі.

Учасники круглого столу обговорили можливі шляхи вирішення проблемних питань взаємодії та подальшої співпраці у напрямі забезпечення якості безоплатної правової допомоги особам, які її потребують.