Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Завдяки втручанню регіонального представника Уповноваженого вдається задовольняти більшість звернень з приводу порушення прав громадян на Житомирщині

Про це заявив керівник регіонального представництва Уповноваженого з прав людини у Житомирській області Петро Грибан під час проведення круглого столу «Гарантії забезпечення та захист трудових і соціально-економічних прав людини в області», присвяченого Дню прав людини.

Він поінформував присутніх про те, як здійснюється парламентський контроль за дотриманням прав людини в області, розповів про ефективність прийнятих актів реагування органів місцевої влади на виявлені порушення.

Учасники круглого столу висловили стурбованість ситуацією в державі і налаштованість на серйозну роботу. Голова Федерації профспілок в Житомирській області Неля Паламарчук зазначає, що проблем і запитань сьогодні дуже багато.

«Нас сьогодні дуже турбує ринок праці, нелегальний ринок праці. Ми знаємо, скільки сьогодні коштів знаходиться в «тіні». Це ті кошти, які мали б працювати на людей. Як нам ці питання відстояти, як внести зміни до законодавства, які сьогодні вкрай необхідні для того, щоб захистити людину праці?».

Наступний рік буде надскладним, погоджується лідерка профспілок області, особливо для бюджетників. Проте вирішити всі проблеми за їх рахунок навряд чи вдасться:

«Ми розуміємо, що бюджетники чекають сьогодні у 2015 році, будемо говорити, страшних реформ. Уряд нас переконує, що вони необхідні, і ми погоджуємося. Але, разом з тим, якщо не буде дій по наповненню бюджету, якщо не буде створення нових робочих місць, ми не зможемо вирішувати ці питання, як би ми не обмежували наших бюджетників. Практично, уряд покладає більше надій на те, що можна забрати все, обмежити бюджетників, пенсіонерів, дітей. Чи це вирішення проблеми?».