Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Перевірено стан реалізації рекомендацій, наданих міграційному відомству після попереднього візиту

Спільна група представників Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представників громадськості  вдруге за останні чотири місяці відвідала пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, розташований на території Ріпкінського району Чернігівської області. Метою візиту було ознайомлення зі станом реалізації наданих у серпні 2014  року рекомендацій НПМ, спрямованих на усунення передумов для неналежного поводження з особами, які утримуються в установі.

Монітори відмітили, що адміністрація пункту докладає усіх можливих зусиль для виконання отриманих рекомендацій. Зокрема, розроблено та видаються іноземцеві при поміщенні до пункту письмові пам’ятки про права, обов’язки, правила побуту, контактні дані організацій та установ, які можуть надавати йому правову та інші види допомоги.

Проте, як і раніше, в іноземців безпідставно вилучаються мобільні телефони, що обладнані фото- та відеокамерами, залишилась недостатньою кількість медичних працівників, не налагоджено навчання персоналу установи з питань попередження катувань та жорстокого поводження.

На  зустрічі з керівником установи монітори обговорили результати роботи, ознайомили  з основними положеннями Доповіді про стан реалізації національного превентивного механізму у 2013 році та вручили печатний екземпляр.