Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Листи та звернення

2011

Звернення Голові Дніпровського районного суду м.Києва В. М. Хімічу щодо порушення прав в’язня Київського слідчого ізолятора Гончаренка Д. О.

До Уповноваженого з прав людини надійшли звернення народних депутатів України Яценюка А. П., Гриценка А. С. щодо порушення прав в’язня Київського слідчого ізолятора Гончаренка Д. О., обвинуваченого у скоєнні злочинів, перед­бачених п. п. 6, 12 ч. 2 ст.115, ч. 4 ст.187, ч. 3 ст.289, ч. 2 ст.358, ч.3 ст.358 , ч. 3 ст.357 КК України.

Читати більше...

 

Звернення Віце-прем’єр-міністрові України – Міністрові соціальної політики України С. Л. Тігіпку щодо сприяння санаторно-курортному лікуванню Семейко Н. М. - інваліда першої групи

До Уповноваженого з прав людини неодноразово протягом цього року звер­тається Оськіна Галина Олександрівна (адреса: вул. Свердлова, буд. 297, кв.  67, м.Лисичанськ, 93120) щодо сприяння санаторно-курортному лікуванню у санаторії спинального профілю її доньки Семейко Наталії Миколаївни, яка є інвалідом першої групи.

Читати більше...

 

Звернення Директору Державної установи“ Інститут медицини праці Ю. І. Кундієву щодо захисту права на встановлення інвалідності внаслідок професійного захворювання Захарутіній А. А.

До Уповноваженого з прав людини надійшло звернення Захарутіної Анни Ана­толіївни  щодо захис­ту права на встановлення інвалідності внаслідок професійного захворювання.

Читати більше...

 

Звернення Міністрові охорони здоров’я України О. В. Аніщенку щодо захисту права на належне службове розслідування факту халатного ставлення медичних працівників дитячої обласної клінічної лікарні м.Дніпропетровська до своїх професійних обов’язків

До Уповноваженого з прав людини звернулася Чоботар Тетяна Микола­ївна (мешкає за адресою: мікрорайон 5 Зарічний, буд. 88, кв.55, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50081) щодо захисту права на належне службове розслідування факту халатного ставлення медичних працівників дитячої об­ласної клінічної лікарні м.Дніпропетровська до своїх професійних обов’язків, що призвело до тяжких наслідків – смерті дитини.

Читати більше...

 

Звернення Державному контролеру та Омбудсману Держави Ізраїль Судді Міха Лінденштраусу щодо захисту права Черняк Т. В. на стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей з громадянина Держави Ізраїль Черняка П.В.

У моєму провадженні перебуває справа щодо захисту права Черняк Тетяни Вікторівни на стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей з громадянина Держави Ізраїль Черняка Павла Володимировича, який проживає у м.Кацрін, відповідно до вимог Конвенції про стягнення аліментів за кордо­ном, укладеної у м.Нью-Йорку 20 червня 1956р., учасниками якої є Україна та Ізраїль.

Читати більше...

   

Звернення Міністру закордонних справ України К. І. Грищенку щодо невиконання консульським підрозділом Посольства України в ОАЕ своїх функцій, передбачених статтею 39 Консульського статуту України, щодо громадян України, які затримані чи позбавлені волі

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшла скарга від багатодітної матері громадянки України Н. М. Юдицької, на бездіяльність По­сольства України в ОАЕ у справі її чоловіка, громадянина України М. В. Юдиць­кого, який перебуває під слідством за підозрою, напевно, у можливій причетності до збуту підроблених грошей, та позбавлений права залишати територію країни перебування до завершення розслідування.

Читати більше...

   

Звернення Віце-прем’єр-міністру України – Міністру інфраструктури України Б. В. Колеснікову щодо захисту конституційних прав українських моряків, членів екіпажу судна-драги “Перекопський” та збереження у державній власності судна під українським прапором

З 2008р. Уповноваженим з прав людини здійснюється провадження у справі щодо захисту конституційних прав українських моряків, членів екіпажу судна-драги “Перекопський” та збереження у державній власності судна під українським прапором.

Читати більше...

   

Звернення Парламентському комісару з громадянських прав Угорської Республіки Д-ру Матею Шабо щодо захисту прав Едуарда Усікова та Інни Натаріної, які утримуються під вартою на території Угорської Республіки

До мене надійшло звернення Президента Української іноземної юридичної колегії Данила Курдельчука (відома адвокатська компанія, що здійснює захист громадян України за кордоном і тісно співпрацює з МЗС України) в інтересах громадян України Едуарда Усікова, 1965 р.н., та Інни Натаріної, 1968 р.н., які наразі утримуються під вартою, щодо захисту їх прав на території Угорської Республіки.

Читати більше...

   

Сторінка 1 з 4