Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Листи та звернення

2011

Звернення Судді Печерського районного суду м.Києва Р. В. Кірєєву щодо захисту конституційного права на охорону здоров’я та медичну допомогу екс-прем’єр-міністра України Тимошенко Юлії Володимирівни

До Уповноваженого з прав людини надійшло звернення народних депутатів України Ю. В.Гнаткевича та інших (усього 10 осіб) щодо захисту конституційно­го права на охорону здоров’я та медичну допомогу екс-прем’єр-міністра України Тимошенко Юлії Володимирівни.

Читати більше...

 

Звернення Судді Печерського районного суду м.Києва Р. В. Кірєєву про порушення конституційних прав екс-прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко під час досудового та судового слідства

Відповідно до ст.101 Конституції України, п. 1 ч. 3 ст.17 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” на підставі повідомлень засобів масової інформації про порушення конституційних прав екс-прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко під час досудового та судового слідства у кримінальній справі щодо звинувачення її у перевищенні владних повноважень Уповноваженим з прав людини відкрито провадження.

При здійсненні Уповноваженим моніторингу дотримання прав і свобод ТимошенкоЮ. В. у судових засіданнях встановлено, що 5серпня 2011р. Вами змінено підсудній Тимошенко Ю.В. запобіжний захід з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Читати більше...

 

Звернення Голові Київської міської державної адміністрації О. П. Попову щодо будівництва пандусу біля житлового будинку Пр.Правди,70 де мешкає інвалід І групи Бочкарьов Є.В.

До Уповноваженого з прав людини вдруге звернувся інвалід І групи Бочкарьов Євген Володимирович, щодо захисту його права на будівництво пандусу біля житлового будинку. Зокрема, він повідомляє: “...я инвалид 1-й группы, передвигаюсь только на коляске, проживаю в квартире, которая находится на 11 этаже многоквар­тирного дома. На протяжении пяти лет пытаюсь добиться помощи в пере­стройке крыльца нашего дома, вернее достройки к нему пандуса.

Читати більше...

 

Звернення Прем’єр-міністрові України М. Я. Азарову щодо запобігання порушенням прав ветеранів війни на належне медико-соціальне забезпечення

До Уповноваженого з прав людини звернувся народний депутат України, Голова Ради Організації ветеранів України Цибенко П. С. щодо запобігання порушенням прав ветеранів війни на належне медико-соціальне забезпечення. Ветеранська громадськість стурбована тим, що нині розглядається питання передачі Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Державному управлінню справами.

Читати більше...

 

Звернення Судді Печерського районного суду м.Києва С. В. Вовку щодо порушення права екс-Міністра внутрішніх справ України Ю. В. Луценка на свободу та особисту недоторканність

Відповідно до ст.101 Конституції України, п.1 ч.3 ст.17 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” здійснюється про­вадження Уповноваженого з прав людини за зверненням народних депутатів України та низки громадських організацій щодо порушення права екс-Міністра вну­трішніх справ України Ю. В. Луценка на свободу та особисту недоторканність.

Читати більше...

   

Звернення Парламент землі Північний Рейн-Вестфалія Голові Комітету з петицій Пані Риті Кльоппер

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло звер­нення мешканки Київської області Олександри Волошин щодо захисту прав її чоловіка, громадянина України, Павла Дурнева, який з середини листопада 2010 р. перебуває під вартою за звинуваченням у вчиненні злочину на території Федеративної Республіки Німеччина (ухилення від сплати податків): спочатку у пенітенціарному закладі м.Кобленца, а з 8 березня 2011 р. – у пенітенціарному закладі м.Кьольна.

Читати більше...

   

Звернення Генеральному прокуророві України В. П. Пшонці щодо перевірки стану розшуку органами внутрішніх справ засудженого Д. Русанова та активізації оперативно-розшукових заходів у цій справі

Відповідно до ст. 101 Конституції України, ст. 17 Закону України “Про Упо­вноваженого Верховної Ради України з прав людини” протягом п’яти років здій­снюється провадження Уповноваженого з прав людини у справі про доведення до самогубства 40-річної матері-одиначки з м.Алушти Наталії Кобелєвої.

Читати більше...

   

Звернення до Верховного суду землі Мюнхен Палати з сімейних питань

Відповідно до ст. 101 Конституції України, ст. 17 Закону України “Про Упо­вноваженого Верховної Ради України з прав людини” протягом п’яти років здій­снюється провадження Уповноваженого з прав людини у справі про доведення до самогубства 40-річної матері-одиначки з м.Алушти Наталії Кобелєвої.

Читати більше...

   

Сторінка 2 з 4