Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

прес-релізи

2018
лютого
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Право громадян на охорону здоров'я

Робочий візит Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської до Дніпропетровська

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська здійснила робочий візит до м. Дніпропетровська з метою перевірки додержання встановлених прав і свобод людини щодо осіб, які постраждали внаслідок вибухів 27 квітня 2012 року.

Омбудсман  взяла участь у роботі Координаційного штабу, створеного за дорученням Президента України для ліквідації наслідків та розслідування причин вибухів 27 квітня 2012 року. Уповноважений з прав людини  Валерія Лутковська відвідала постраждалих від вибухів у міській лікарні Дніпропетровська ім. І. Мечникова та  відзначила високий рівень надання медичної допомоги та кваліфікацію дніпропетровських лікарів.   

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Неприпустимо, коли в Україні пацієнти на рідкісні хвороби помирають через брак ліків»

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова звернулась до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з поданням «Про забезпечення прав на життя та охорону здоров’я хворих на мукополісахаридоз».

Ніна Карпачова, зокрема, зазначила, що до Уповноваженого з прав людини надходять звернення від громадських організацій та батьків, чиї діти страждають на рідкісне генетичне захворювання мукополісахаридоз, про брутальні порушення прав таких хворих на медичну допомогу та повноцінне життя. Трагедією цих людей є деградація – як розумова, так і фізична.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Влада має зробити все належне, щоб захистити людей від зимових холодів"

Зважаючи на тривожну інформацію, що надходить останніми днями на гарячу лінію Уповноваженого  з прав  людини, про переохолодження та загибель людей у зв’язку з різким посиленням морозів, Омбудсман Ніна Карпачова наголошує на необхідності вжиття органами влади невідкладних додаткових заходів із забезпечення належного рівня теплопостачання у житлові будинки, заклади освіти, охорони здоров’я, інші об’єкти соціальної сфери.   

Читати більше...

 

Ялинка Омбудсмана зупинила авто вбивці-водія. Ніна Карпачова вимагає належної організації авторуху в столиці

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /sata2/home/users/kievline/www/www1.ombudsman.gov.ua/images/stories/04012012/DSC_8713_04012012.JPG

3 січня 2012 року о 22 годині 10 хвилин на перехресті вулиць Липська та Інститутська сталася дорожньо-транспортна пригода, яка вкотре засвідчила брутальне нехтування водієм правилами дорожнього руху. Власник іномарки "Субару-Імпреза" з номерним знаком АА 3773 ММ, рухаючись від Майдану Незалежності на дуже великій швидкості та ігноруючи вимогу працівників ДАІ  негайно зупинитися, не справився із керуванням авто.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Держава не має права залишити без захисту тих, хто врятував Україну й світ від атомного лиха»

14 грудня 2011 року, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова  вітає  тих, хто  ціною свого життя і здоров’я захистив світ від   катастрофи планетарного масштабу. «Минуло чверть століття, але й нині, на превеликий жаль, держава залишається у великому боргу перед героями-ліквідаторами, які вступили у нерівний двобій з атомним лихом», – наголошує Уповноважений з прав людини.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова виступає за збереження унікального військового санаторію у Саках для інвалідів

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової звернулись понад 800 представників трудового колективу державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій імені Миколи Пирогова» щодо захисту конституційного права на працю. Вони стурбовані наказом Міністра оборони України від 15 липня 2011 року про реорганізацію цього медичного закладу шляхом приєднання до державного підприємства Міноборони „Укрвійськкурорт” (там працюють 30 осіб) з передачею основних фондів, оборотних коштів, інших матеріальних та нематеріальних цінностей. По суті йдеться про ліквідацію унікального, єдиного на теренах колишнього Радянського Союзу санаторію, де щороку успішно лікують тяжкі хвороби хребта, опорно-рухового апарату та нервової системи 16 тисяч недужих, у тому числі інвалідів-візочників із наслідками травм головного й спинного мозку, а також проводять понад дві тисячі хірургічних операцій.

Читати більше...

 

При Омбудсмані України створюється Координаційна рада щодо захисту прав людини на психологічну безпеку

Під час Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології», яка відбулася в Харкові, в Національному університеті цивільного захисту України і зібрала фахівців з Росії, Білорусі, країн Балтії, Німеччини та України, за допомогою інформаційних технологій було проведено відеозв’язок із Уповноваженим з прав людини Ніною Карпачовою. У своїй доповіді Омбудсман акцентувала увагу на необхідності ефективного захисту прав людини в умовах надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціального походження.   

.

Читати більше...

 

При Омбудсмані України створюється Координаційна рада щодо захисту прав людини на психологічну безпеку

altПід час Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології», яка відбулася в Харкові, в Національному університеті цивільного захисту України і зібрала фахівців з Росії, Білорусі, країн Балтії, Німеччини та України, за допомогою інформаційних технологій було проведено відеозв’язок із Уповноваженим з прав людини Ніною Карпачовою. У своїй доповіді Омбудсман акцентувала увагу на необхідності ефективного захисту прав людини в умовах надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціального походження.   

.

Читати більше...