Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Співпраця з КСУ

2008

Справа щодо конституційності Постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання державного управління у сфері міграційної політики"

КОНСТИТУЦІЙНЕ ПОДАННЯ

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання державного управління у сфері міграційної політики»

 

УХВАЛА КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

про припинення конституційного провадження у справі за конституційними поданнями Президента України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання державного управління у сфері міграційної політики» 

.

Читати більше...

 

Справа про різницю у віці між усиновлювачем та дитиною

КОНСТИТУЦІЙНЕ ПОДАННЯ

Уповноваженого Верховної Ради Укарїни з прав людини щодо відповідності Конституції України окремого положення частини другої статті 211 Сімейного кодексу України

 РІШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремого положення частини другої статті 211 Сімейного кодексу України  (справа про різницю у віці між усиновлювачем та дитиною)

 ОКРЕМА ДУМКА

судді Конституційного Суду України Кампа В. М. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремого положення частини другої статті 211 Сімейного кодексу України (справа про різницю у віці між усиновлювачем та дитиною) 

ОКРЕМА ДУМКА

судді Конституційного Суду України Маркуш М. А. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України  (конституційності) окремого положення частини другої статті 211 Сімейного кодексу України (справа про різницю у віці між усиновлювачем та дитиною)   

ОКРЕМА ДУМКА

судді Конституційного Суду України Нікітіна Ю. І. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремого положення частини другої статті 211 Сімейного кодексу України (справа про різницю у віці між усиновлювачем та дитиною)

.

Читати більше...

   

Справа про страхові виплати

КОНСТИТУЦІЙНЕ ПОДАННЯ

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 

 (справа про страхові виплати) 

 

РІШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень підпункту «б» підпункту 4 пункту 3 статті 7 Закону України «Про страхові тарифи на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», пункту 1, абзацу третього пункту 5, пункту 9, абзаців другого, третього пункту 10, пункту 11 розділу І Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» (справа про страхові виплати)

 ОКРЕМА ДУМКА

судді Конституційного Суду України Джуня В. В. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ОКРЕМА ДУМКА

судді Конституційного Суду України Лилака Д. Д.  стосовноРішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ОКРЕМА ДУМКА

судді Конституційного Суду України Маркуш М. А. . стосовноРішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

.

Читати більше...