Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Інтерв`ю

2004

Інтерв’ю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини тижневику “Дзеркало тижня”, №23, 12–18 червня 2004 р. "Важливо хто судить"

В Апеляційному суді Львівської області очікується поповнення. Голова Верховного Суду України Василь Маляренко вніс подання у Вищу квалі­фікаційну комісію (ВКК) суддів України про безстрокове, тобто довічне, призначення членом апеляційного суду області Сергія Лєсного. Відверто кажучи, сама по собі ця новина навряд чи заслуговувала б особливої уваги. Через затвердження ВКК сьогодні проходять сотні й тисячі власників су­дових мантій, чиї терміни повноважень минають цими днями. Та й інакшої процедури, ніж подання глави ВР, для цього не передбачено. Все це так і є, якби не ім’я людини, котра претендує на таке істотне підвищення по службі.

.

Читати більше...

 

Інтерв’ю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо подій навколо звільнення Михайла Джумелі для Бі-Бі-Сі, 17 червня 2004 p.

 – Ніно Іванівно, як склалися справи в Михайла Джумелі після його за­яви щодо виборів мера в Мукачевому, яку ви оприлюднили у Верховній Раді 1 червня цього року?

– Михайла Джумелю було виселено, точніше, викинуто з гуртожитку. Він сплатив за перебування в тому гуртожитку майже 300 гривень. Гур­тожиток не належить до системи МВС, але вони зверталися з листом, щоб він там проживав. Його було виселено не після заяви, а після ви­крадення бюлетенів. Це дуже цікавий момент. А вже після заяви його не було допущено до складання іспитів у Академії внутрішніх справ. .

Читати більше...

   

Інтерв’ю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Національній радіокомпанії України, 20 травня 2004 р. "Права людини не мають кордонів"

 З 16 по 19 травня ц.р. у французькому місті Нант відбувся Перший Всесвітній форум прав людини, організований ЮНЕСКО. Участь у ньому брала українська делегація на чолі з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Ніною Карпачовою. Кореспондент Національної радіокомпанії України Володимир Задворний попросив розповісти українського Омбудсмана про мету цього форуму і го­ловні питання, що на ньому обговорювалися. .

Читати більше...